Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szoktam látni egy lányt...

Szoktam látni egy lányt eléggé gyakran, amikor leviszi a kutyáját sétáltatni (egyedül). Ez jó ötlet lenne első lépésként?

Figyelt kérdés
Pl.: ha oda megyek hozzá megkérdezni, hogy milyen fajta az a kutya, vagy hogy ő melyik suliba megy tovább tanulni (mert mintha őt láttam volna ott ahová én is megyek) ---- nem vagyok benne biztos, hogy ő volt, mert ez a lány nagyobb termetű, és 16-nak kinéz. Itt Szlovákiában 15 éves kortól mennek a gyerekek középsuliba, na mindegy is... Szóval nem vagyok benne biztos, hogy velem egykorú. Mert ha kiderül, hogy mégis 16 éves, akkor lekoppint. :S Tanács?

2013. máj. 27. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen. :D
2013. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy aztán leblokkolok. Csak látásból ismerjük egymást, de lehet, hogy ő nem is figyelt fel rám annyira, mint én ő rá.
2013. máj. 27. 20:22
 3/12 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül koppint le, meg nem is azzal kell kezdeni, hogy szia 15 éves vagyok


amúgy igen, jó ötlet

2013. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A másik dolog ami miatt aggódom amit irtam, hogy nagyobb/magasabb termete van nálam és ez őt zavarná.
2013. máj. 27. 20:25
 5/12 A kérdező kommentje:
Több választ emberek! :D
2013. máj. 27. 20:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy kis yorkie-m (sajnos meghalt szegény :( ) és a fiúk folyton odajöttek hozzám. Általában először a kutyust dicsérték,hogy milyen aranyos,aztán kérdezősködtek róla,simogatták,stb. Egy kutyás lánynak nagyon fontos,hogy a kutya és a srác hogy jönnek ki egymással,így az első találkozás is mérvadó lehet. Én azt tanácsolom,hogy kedvesen,barátságosan menj oda,kérdezgesd a kutyusról,és úgy szép lassan lehet tovább kanyarítani a beszélgetés fonalát
2013. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ő egy nagy döggel szokott kimenni. XD Hát... ha legközelebb látom, akkor igyekszem odamenni hozzá. Csak nehogy az legyen, hogy van valakije.
2013. máj. 27. 20:39
 8/12 anonim ***** válasza:
és ha van valakije akkor mi van??? szarni rá, legalább megpróbáltad veszteni meg nem vesztettél semmit
2013. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 dickharta válasza:
nehogy megmarjon a kutya! :)
2013. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha meg marna a kutya akkor legalább a kórházban ismerkedünk tovább XD
2013. máj. 27. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!