Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek annak érdekében,...

Mit tegyek annak érdekében, hogy meggondolja magát és adjon nekem egy esélyt?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy pasiba, szeretnék vele járni. Először ő is azt mondta, hogy próbáljuk meg együtt, aztán valamiért meggondolta magát. :( Egy értelmes, elfogadható érvet nem tud felhozni a dolog ellen... Mit tegyek, hogy adjon egy esélyt nekem? Én 32 éves vagyok, ő 39.
2013. jún. 2. 21:09
 1/4 anonim válasza:
Próbálj először csak barátkozni vele, jó kapcsolatban lenni, legyenek közös programjaitok, segítsetek egymásnak, érezze hogy szüksége van rád.
2013. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 _Jessy_ ***** válasza:
Eléggé keveset írtál róla, de ha megteheted, akkor kérdezz rá, miért nem akarja. Lehet, hogy nem jössz be neki, és nem akar megbántani vele, vagy egyéb lelki problémák miatt nem akar kapcsolatot. Persze, ha ezt nem akarja, akkor nem fogja elmondani, de egy próbát megér.
2013. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kérdeztem, azt mondta: "csak". De ez azért felnőtt emberek között nem egy elfogadható érv - szerintem...

Egyébként elvált, és utána megfogadta, hogy nem akar komoly kapcsolatot senkivel. De velem akarta eleinte... Akkor most miért nem???

2013. jún. 2. 21:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rájött, hogy még nem kész arra, hogy új kapcsolatba kezdjen. De lehet, hogy szimplán nem jössz be neki nem feltétlen külsőre hanem mondjuk személyiségre és csak késóbb jött rá.
2013. jún. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!