Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy alányok...

Miért van az, hogy alányok szeretnek a külsőm miatt elutasítani, illetve gyakran kigúnyolni, kinevetni, ha annyi csúnya fiúnak is van barátnője, akkor nekik mi a titkuk, őket miért nem gúnyolják ki? Az a baj, hogy pici termetű srác vagyok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 00:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
ursaishbshfghbfhfdhbrgbhra
2013. jún. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert idióták. De nem értem meg, minek kell kigúnyolni másokat. Valószínűleg azt akarják, ha kimennek az utcára, akkor mindenhol ők legyenek.
2013. jún. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

ezt én se értem pedig sok jó nőnek ronda csávója van

talán próbálj meg a dumán változtatni

2013. jún. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A csúnya fiúk nem csajoznak, hanem kapcsolatot építenek, amiből idővel kialakul több.


A csajoknak nem a külső és a jó duma hosszabb távon a lényeg, hanem hogy a párjuk egy fix pont legyen, akibe kapaszkodhatnak, ha baj van. Itt siklik ki sok papucs is.

2013. jún. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noydra ***** válasza:
100%
Talán lehet, hogy akinek nője van, az nem ide írogat kérdéseket, ha épp nincs senkije... Hanem csajozik :)
2013. jún. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Biztos rosszul próbálkozol!
2013. jún. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondj példákat rá!
2013. jún. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

az a baj hogy h.ü.l.y.e. Vagy!! Ja meg rinyapina

tudon bunkó vagyok de leszarom.

2013. jún. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rengeteg csajnál próbálkoztam élőben és neten is egyaránt és azért rinyálok itt, mert ok-okozat, nyílván, ha menne a csajozás nem írnék ki kérdést. Bírom a ilyen kötekedős szerencsétlen idiótákat!
2013. jún. 3. 01:12
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de az, hogy neked nem megy a csajozás, nem a csajok hibája, hanem a tiéd, mert gondolom akiket fel akarsz szedni, azoknál is ilyen papucs módon próbálkozol, az ilyen nyáladzó hülyegyerekeket pedig simán kopttaják a nők mindegy milyen a külseje. Szóval legyél határozottabb, ne lehessen rajtad érezni, hogy neked mindegy, csak luk legyen. Meg gondolom nem csak agyonsminkelt ribiknél kéne próbálkozni, hanem szolidabb csajoknál. Ja, hogy ők számodra nem vonzóak. Akkor így jártál.
2013. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!