Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálja ezt a legjobb...

Miért csinálja ezt a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Facebookon ezren felül vannak az ismerősei, de ebből állítom csak kétszázat ismer. Van egy olyan oldal, ahol kérdezgetni lehet az embertől, és innen keresget fiúkat, és bejelöli fb-n. Csomószor ráírnak hogy mutassa meg..magát.., meg zaklatják, és ezért nyavajog. De olyan srácokat jelöl meg aki több száz kilométerre van, szóval nagy a távolság. Meg a lány nem valami szép, szóval nem értem. Talán csak azért jelöli be őket hogy önbizalmat szerezzen? 15 éves.

2013. jún. 3. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen azért. És nyavalyog.
2013. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak figyelemre vágyik főleg ha nem túl szép biztos élvezi h a fiúk odavannak érte a neten. hallottam több olyan esetet is h ilyen zaklatások miatt öngyilkos lett a csaj ezzel nem akarlak megijeszteni és azok súlyosak voltak. azt tanácsolom nkd h mint barátja szerezze nki egy pasit aki miatt leállna az ismerkedéssel.
2013. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen... valószínűleg önbizalomhiány és önképzavar áll a háttérben... :/
2013. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tetszik neki, hogy látatlanul, bármi egyedi jellemvonás ismerete nélkül is körülugrálják az neten, pusztán és csakis azért, mert lány.


Neki hízeleg, a srácok kanosak, mindenki jól jár gondolom.


De amúgy ritka értéktelen és felszínes.

És nem, nem a facebook-kal van baj. Csak amire használja a 99%.

2013. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!