Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit lehet olyankor tenni, ha...

Mit lehet olyankor tenni, ha egy fiú már belefáradt a csajozásba, abba, hogy sok lány kigúnyolta, már a jeleket sem tudja elhinni, sőt úgy érzi a múltban sem tetszett valójában egy lánynak sem, hiába adták a csajok a jeleket?

Figyelt kérdés

Sosem volt a srácnak barátnője és csak olyan volt, hogy lány utánafordult rámosolygott vagy buszon jobban nézte egy-két csaj, esetleg simítgatta a haját meg mintha zavarba lett volna, amikor meglátta a srácot, illetve egy lánynak a nyíltan megmondta neki, hogy tetszik az egyik barátnőjének.

Viszont azóta sok rossz dolog is történt a sráccal, például nem egy lány kinevette, amikor meglátta vagy lerondázták csajok, akiknél bepróbálkozott. Sokan visszautasították, illetve volt olyan lány, aki csak fogadásból randizott a csaj szavaival élve egy ilyen ronda fiútól semmit sem akarna. Ezek után még inkább megutálta a lányokat és csak a rosszat látja bennük, nem is hiszi, hogy van lány, akinek valójában tetszhetne. Csalódott, bizalmatlan és el van keseredve. Nincs kedve csajozni már, de egyedül sem tud boldog lenni, hiányzik egy lány az életéből, aki szereti és, akit szerethet, aki elfogadja olyan külsővel, amivel megverte az élet a srácot.



2013. jún. 3. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
ha nem tetszik a lány, próbáld a fiút, manapság népszerű
2013. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

igazad van üljünk le a sarokba és sirjunk... attól biztos jobb lesz...

Tudod mit lehet tenni? Tököt növeszteni és a csaj arcába vágni a tutit és nem teszetoszáskodni mert egy értelmes nőnek FÉRFI KELL nem egy hisztigép

2013. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Légyszi tegyél még fel 300 ilyen kérdést a mai nap és minden megoldódik.
2013. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Amíg nem akar újból csajozni, addig semmit. Ha még egyszer próbálkozni akarna egy lánynál, akkor pedig le kell beszélni róla, és ezzel megóvni az újabb csalódástól.
2013. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Beletörődni.
2013. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Eszem megall ettol a sok rinyapina kerdestol XD esku ezek utan direkt ki fogom gunyolni a ronda fiukat, csak miattatok mert elegem van a sok szanalmas kerdesbol...
2013. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2013. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ennyi hiszti után esküszöm már én is ezt fogom csinálni a ronda pasikkal....
2013. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
6-os és 8-as, tipikus példái vagytok annak, mennyire kegyetlenek a mai lányok. Gratulálok ti sem vagytok jobbak azoknál a lányoknál. Kegyetlen szörnyetegek! Nekem meg kedvem lesz majd felpofozni titeket ezek után, már csak a kérdező és hasonló sorstársai miatt is, na az, hogy fog már nektek tetszeni, utálaos, szívtelen némberek! Komolyan mondom megáll az ész mennyi szemét nőszemély van manapság. Én is tapasztaltam, a kérdezőt megértem.
2013. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%

"nnyi hiszti után esküszöm már én is ezt fogom csinálni a ronda pasikkal...."


"esku ezek utan direkt ki fogom gunyolni a ronda fiukat, csak miattatok mert elegem van a sok szanalmas kerdesbol..."


Csináljátok, azt hiszitek majd azzal jobb lesz, meg esetleg amíg nem kaptok egy átszállót addig lenne csak nagy pofátok. Szánalmas fehérnépek!

2013. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!