Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a fiúkban...

Miért van az, hogy a fiúkban több jóság van, mint a lányokban, a lányok miért szeretnek kegyetlenkedni, akár egymással, akár fiúkkal, de főleg a nekik nem tetsző fiúkkal?

Figyelt kérdés
Sosem értettem mit élveznek abban, hogy porig aláznak egy srácot, hogy azt mondják neki ronda vagy csak úgy kinevetik, ha meglátják valahol a városban. Ez lenne az érzékenyebb nem? Mert szerintem ezeknek semmi érzelmük, jóságáuk nincs, csak az ártó szándék, de az magasan. Az ilyen kis kegyetlen csajokat kedvem lenne megkínozni. Sokszor gondolok ilyen dolgokra, megérdemelnék. Ki ért velem egyet?

2013. jún. 3. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Sosem tapasztaltam ilyesmit a környezetemben.
2013. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akik eddig engem kicsúfoltak azokról kiderült később hogy tetszettem nekik és ezért piszkáltak hogy foglalkozzak velük
2013. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkoztam már. Valszeg ez is egy másodlagos nemi jelleg.
2013. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nem azért, de én más találkoztam olyannal nem is egyszer, hogy a barátnőmet bántották a fiúk és megalázták.

Amúgy már eléggé unom ezeket a kérdéseket, hogy a lányok miért gonoszak... semmivel sem gonoszabbak aki ilyet állít az nem ismeri az embereket, vagy túl sokat csalódott a másik nemben.

2013. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A nők és a férfiak problémamegoldásában vannak különbségek ezt el kell ismerni.

Kisarkítva:


A férfiak sokkal agresszívebbek (ezt nem sértésnek írom) ha bajuk van egymással összeverik egymást, és alapvetően közvetlenebbül vezetik le a feszültséget. (kiabálás)


A nők talán fizikai gyengeségük miatt inkább verbális típusúak, és ha ártani akarnak valakinek akkor szavakkal sebeznek és érzelmi szinten. (ez lánykolis tapasztalat)


Lehet vitázni melyik a rosszabb, meg most eléggé kisarkítottam a dolgot, de remélem mindenki érti mire akartam kilyukadni.

Ettől függetlenül azért mert pár csaj megbántott nem kéne ledegradálni az egész női nemet, meg ilyen durva következtetéseket levonni.

2013. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szánalmas vagy. Engem is bántott és alázott már meg ismeretlen és ismerős férfi is mégsem gondolom, hogy minden férfi ilyen lenne. Az ilyen kérdések írói nem is csoda, hogy egyedül vannak...
2013. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a lányokkal van gond, hanem az ilyen nyámnyilákkal, mint te. Én sosem voltam szerelmes, ellenben számtalan lányt elpusztítottam. Kedved lenne őket megkínozni? Hát rajta!!! MIRE VÁRSZ??? Habár, az ilyenek, mint te úgy is megbánják majd. Szóval több lesz a kár, mint a haszon...
2013. jún. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!