Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen linkek a társkeres...

Miért ilyen linkek a társkereső oldalon a férfiak?

Figyelt kérdés
Amig nincs fénykép csere jól elbeszélgetünk majd utána már nem írnak.Miért nem lehet megírni,hogy nem tetszik a kép vagy valami?
2013. jún. 4. 06:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
No, hát a nők "linkségéről" is könyvet lehetne írni... :)
2013. jún. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt mondjuk nem tudom.DE miért nincs emberség a többiekben ha nem tetszik valami még meg lehet írni
2013. jún. 4. 06:51
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Passz. szűrni kell őket, evvel legalább kisenek a jellemrostán. Én amúgy úgy vagyok, a férfi legyen a bátrabb, ő adjon több kezdeményezést, gesztust, stb., és én majd aztviszonzom, ha akarom. Szóval nekem már azelőtt kihullanak a szavaik, magatartásuk alapján, hogy én adnék fotót. Alig marad olyan fenn a szűrön, aki férfinak látszik viselkedése alapján...
2013. jún. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem jön azzal,hogy küldtek fotót te is küldj mert egy így fair vagy én küldjek elsőnek
2013. jún. 4. 07:21
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha meg akarod kímélni magad ilyen csalódásoktól akkor legyen fent nyilvános képed is. Pl. randivonal.hu-n a nők 2/3-nak van. Valószínűleg a bemutatkozásod alapján jobb külsejű nőnek gondolnak, mint amit aztán a képen látnak.


Én kép nélküli csajokat eleve nem nézek meg, viszont néha képpel egész kulturáltnak tűnő, de kissé csúnyább nők is írnak nekem, hogy szívesen megismernének. Nem válaszolok nekik, szerintem ez kevésbé sértő, mintha válaszként azt írnám nekik, hogy bocs kulturáltnak és intelligensnek tűnsz, csak az a baj hogy nem vagy szép.

2013. jún. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én azért nem teszek ki képet, mert nagyon sokan írtak addig úgy, hogy csak kép alapján, és hiába írtam én le minden vágyott paramétert, krvára leszarták, írt mindenféle barom, aki meg se közelítette az elvárásomat se korban, se magasságban, se családi állapotban. Bejött. Most csak olyan ír, aki pont engem keres, és meg is felel.

A fotó ráér, a lélekhez vonzódunk, nem a külsőhöz.

2013. jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5: Ez valóban sértő volna, de ki vagy te, hogy megítéld bárkiről, hoyg szép-e? Csak annyit tudhatsz, hogy neked nem tetszik. Ezt megmondani nem sértő.
2013. jún. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen ebben semmi nincs,hogy vissza ír,hogy bocsi más tipusú lányok tetszenek ennyi
2013. jún. 4. 09:42
 9/17 A kérdező kommentje:

Arról nem beszélve,hogy direkt írom,hogy gyermektelenek írjanak hát nem azok írnak:((

Meg annyira "durva",hogy egyes pasik a gyerekükkel együtt lefotózva és ezt rakják fel képnek ki kíváncsi rá.Senki.Nem a gyerekkel akarok ismerkedni elég ha az adatlapján írja,hogy van neki.

2013. jún. 4. 09:46
 10/17 anonim ***** válasza:

9-es

Bizti ilyen gyerekmániás nőre hajt, aki imádja a gyerekeket és gondolja így feltud szedni könnyebben valakit.

2013. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!