Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan társkereső oldal,...

Van olyan társkereső oldal, ahova érdemes regisztrálni?

Figyelt kérdés
A hülye válaszoktól kíméljetek meg. Köszönöm
2013. jún. 3. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Van.
2013. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik? Én eddig kettőre-háromra regisztráltam próbaképp, de mind sz.r volt. Vagy fizetős, ahhoz hogy üzenetet küldj, vagy mittudomén..
2013. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az életben gyorsabban találsz, többnyire a társkeresők felesleges időpocsékolások.
2013. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
..és melyek lennének azok az oldalak, ahova érdemes regisztrálni?
2013. jún. 3. 17:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs jó, vagy jobb, sajnos mindegyik pénz orientált lett sajnos 100%-osan, eddig egyet találtam, ami úgy ahogy normális, és minden szerdán egész nap ingyenesen használható teljes egészében: paratlan.hu
2013. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen ingyenes még a randik.hu ezt merem ajánlani! A többin valami, mindig le van korlátozva, vagy a ha eleinte ingyenes, egy idő múlva sunyi módon lekorlátoznak valamit, így próbálnak rávenni, hogy fizess! :(

Amúgy a love.hu és a badoo is használható.

2013. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nyílván a legtöbb oldal fizetős, mivel ezen is valakik dolgoznak, folyamatosan fejlesztik, nekik is élni kell valamiből... amúgy a legtöbb oldal kb 300 forint havonta... kb egy sör ára...
2016. szept. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!