Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti ismertek olyan 10-14 éves...

Ti ismertek olyan 10-14 éves lányt, akinek bejött már legalább egy 18 év feletti srác, az ilyen csajok mit esznek egy felnőtt srácban és, hogy néznek ki az ilyen felnőtt srácok, illetve lányok testre, külsőre általában?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan írjon, aki már tapasztalta egy kislány rajongását vagy személyes ismerősénél látta a szitut! Köszönöm!

#kislány #vonzalom #felnőttekhez
2013. jún. 5. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen perverzió ez már megint? Pedo vagy?
2013. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Láttam. A lány jól nézett ki(13 éves) a fiú meg egy páwa volt.
2013. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

18 vagyok.

Egy 14 éves kislány már vallott nekem szerelmet, de szerencsére megértette az álláspontomat.


Akkor pont volt egy kis borostám + pár pattanásom, és valamit amúgy viccesen beszóltam neki és az alapján szeretett belém :)..

2013. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én végzősként (19 - 5 éves gimi) sok elsősnek tetszettem, pedig tök szolidan néztem ki, nem öltözöm túl divatosan. Ők általában bejelöltek facebookon :D, egyikük rám is írt. Meg nézegettek rám a folyosón. Kb két csúnyácska volt, a többi helyes, aranyos lány, nem diszkós pinyáták.

Ez persze baromira imponált, de sosem kezdeményeztem náluk. Valahogy ezt a kislányos rajongást láttam bennük. Másrészt egy korombeli lányra hajtottam, így ők max egy éjszakára jöhettek volna szóba, de azért ez meg neeem..

Na jó, volt, hogy beszélgettem velük, az jó volt, kis flörtölés, stb.

Jártam is egy ilyen lánnyal 1,5 hónapig, de ezt megbántam, mert ő többet érzett irántam mint én, úgyhogy nem húztam tovább.

Valahogy nem fogott meg egyikük sem, azért is említem őket így, többes számban. Aranyosak, de egy !kapcsolathoz! nekem kell valami plusz.

2013. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyi kcsaj ismerősöm jött össze 17 évesen éppen most egy 37 éves sráccal/faszival...

Fel is vállalják meg minden...

(védjegyem):oooo

2013. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!