Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Hogy lehet hozzátok...

Srácok! Hogy lehet hozzátok közel kerülni? Akár csak barátként. Ha sokat érdeklődöm felőletek, az jó?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akit már kiskorom óta ismerek,de sosem beszélgettünk úgy igazán,inkább csak köszönünk egymásnak. Néha szoktunk találkozni a közös társaság miatt,és nekem egy ideje nagyon megtetszett,ezért szeretnék közeledni hozzá. Kettesben nem vagyunk soha,de úgy gondoltam,h mikor épp nem beszélget senkivel,akkor odamegyek hozzá,és kérdezgetni kezdem. Először csak ilyen alap dolgokról,aztán meg Róla,magáról kérdezgetném. Pl arról,hogy milyen gyakran jár gyúrni,merthogy nagyon izmos; vagy arról h hova is jár suliba,mikor végez; aztán megkérdezni h barátnőjére így hogy van ideje,és ha válaszol h nincs bnője,megkérdezni h miért nincs. Nem venné ezeket tolakodásnak? És hogyan tovább? Írhatnátok még pár dolgot is,amiről érdeklődhetnék nála! :) Köszi

20/L


2013. jún. 5. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen működőképes az ahogy levezetted miket kérdeznél, egyáltalán nincs benne semmi tolakodó.


Sok sikert!

2013. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ebben semmi tolakodó. Csináld csak bátran. :)
2013. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi!:)
2013. jún. 5. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ez,így korrekt.......tolakodásnak meg biztos nem venné..max örül neki..ennyi.csak összejön;)

:ooooooooo

2013. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!