Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én érzem ezt cikinek?

Csak én érzem ezt cikinek?

Figyelt kérdés

Útobbi pár évben elég sokat változtam és mostanában már mindent túlspirázok meg mindig félek mások mit gondolnak stb..


20 éves vagyok jelenleg régebben volt pár lány akivel beszélgettem Facebookon elég sokat de aztán abbamaradt mostanában sokszor szívesen rájuk írnék de mindig beparázok , hogy jajj mit gondolnak , hogy miért írok rájuk mert elég furán hat , hogy mondjuk egy évig nem beszéltünk aztán hirtelen írok, hogy szia mi újság..


Vagy csak én gondolom ezt így és túlspirázom?

Szeretnék egy barátnőt de sajnos ez a fajta gondolkodásom miatt elég nehéz a dolog mivel nem is próbálkozik ezáltal senkinél mert félek , hogy mi lesz a reakciójuk..



2013. jún. 6. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
rájuk írsz és kész. Te vagy a férfi,nem kell különösebb ok se rá,csak tedd!!!
2013. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

En cikinek ereznem hogy rairjak olyanra akivel kb. egy eve nem beszelgettem. Persze hogyha olyan tavoli ismeros akivel csak telefonon meg interneten keresztul tudnank kommunikalni es csak ritkan van fent facebook-on akkor azert mas.


Attol fugg hogy miert szakadt meg a beszelgetes. Ha azert mert a csaj egy ido utan mar csak tomondatokban valaszolt es nem kerdezett vissza, nem erdekelted mar akkor felesleges irni neki, foleg ha baratja van, latod hogy megvaltozott.

Ha te nem irtal ra mert epp masik csajt fuztel kozben es elhanyagoltad ot, akkor meg gyanut foghat hogy nem jott ossze a masikkal es o csak potlek volt szamodra.

2013. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egész nyugodtan szólítsd meg azt, aki számodra szimpatikus. Nem kell gondolni előre semmire, mert akkor automatikusan túlreagálsz mindent, elizgulod - sajna én is ilyen vagyok. Mindig is paráztam, ha valakivel szóbaálltam. Ha lazább vagy, neked is sokkal jobb: egyrészt nem visel meg annyira, ha nem pont úgy alakul, ahogy tervezed (ez benne van a pakliba), másrészt sokkal természetesebb vagy - ez meg eleve jó pont mindig ;) Nyugodtan add önmagad, és nem kell feltétlen a szerelmet, meg a leendő barátnőt keresni minden beszélgetésnél. Sok sikert, értékes barátságokat :)
2013. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
...meg a mai rohanó világban sokszor a legjobb barátokkal is előfordul, hogy azon veszik észre, hogy hónapok óta nem tartják a kapcsolatot - magamból indulok ki.
2013. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan rájuk írhatsz, csak érdeklődj h hogy vannak
2013. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!