Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit cikinek érzem. Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit cikinek érzem. Szerintetek is az?

Figyelt kérdés
Van egy fiu a suliba aki nagyon cuki meg minden de nem igazan tetszik (szerelmileg)a baratnomnrk meg igen.na szova utaztunk az osztalyaval egyutt sportnapra es az ut alatt nagyon joba lettunk.masnap ramirt facen es kerdezte h a baratnommel mi van? Es mondtam nem mondom el.de magatol is rajott h tetszik neki.a baj az h a fiunak van csaja.en kiszedtem belolle h ki az de utana o kerdezte h nekem ki tetszik! En elmondtam h ki tetszett es ezt kicsit cikinek tartom mert vegulis annyira nem vagyunk joba.szerintetek ciki h elmondtam neki??

2013. máj. 9. 06:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ciki. Nem kicsit. Minek kotyogod ki, hogy ki tetszik neked?

Az viszont nagyon ciki, hogy elárultad a barátnődet.

2013. máj. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem arultam el.magàtol tudta.es azt mondtam neki h ki tetszett mert most epp senki
2013. máj. 9. 07:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvárta, hogy elmondd, mert Ő is megmondta, hogy ki a bnője:) Nem cikinek nevezném, inkább csak meggondolatlanság volt:))
2013. máj. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

amúgy meg csak akkor ossz meg ilyen infókat másokkal, főleg fiúkkal, ha már ismered egy ideje és megbízol benne...

simán lehet, hogy csak azért lett veled jóba, hogy utána viccet csináljon belőle...

velem megcsinálták, nem egyszer...

2013. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem nem az volt h nem ismerem.ismerem nagyon jol csak nem a legjobb haverom

de màr megdumaltuk a szitut .

2013. máj. 9. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!