Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan fiú, aki szintén...

Van itt olyan fiú, aki szintén úgy van vele, ahogy én?

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy nekem tetsző lányt facebookon egyszerűen érzem, hogy rá kéne írnom, de mégsem teszem meeg, mert hirtelen olyan gondolataim támadnka, hogy hát ő úgyis kapjat helyesebb, magasabb, erősebb fiút tőlem, ha én ráírnék biztos csak undorodnak tőlem meg elutasítanak, esetleg még ki is gúnyolna. Így folyton olyan csajokra írok rá, akikről süt, hogy fiúk kerüli, meg nem is vonzóak a számomra, valamiért ilyenkor nem érzem azt, hogy esélytelen lennék náluk, sőt tök esélyesnek és faszának érzem magam az ilyen lányokkal szemben meg, csak hát így nem lehetek boldog, ha mindig olyan lányokkal kavarok, akik nem is jönnek be még véletlen sem. Talán, ha nem gúnyolt volna annyi csaj régebben, akkor ma már elhinném, hogy a szép lányok kedvesek és jószívűek és nem céljuk bántani, deígy sajnos már egyben sem tudok bízni, még az átlagos külsejűek is sokszor bántottak a külsőm miatt.
2013. jún. 7. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:

"Talán, ha nem gúnyolt volna annyi csaj régebben, akkor ma már elhinném, hogy a szép lányok kedvesek és jószívűek és nem céljuk bántani"


Talán ha tennél valamit az ellen, hogy kicsit jobb legyél - teszem azt sportolnál, nekem például bejött - akkor esetleg nem másokat hibáztatnál a balf*szságod miatt.

Meg amúgy sem értem minek sírsz, amikor meg hülyíted a neked nem tetsző lányokat. Ez azért elég g*ci dolog nem gondolod? Hidd el, ilyen viselkedéssel bármelyik lány jobbat érdemel nálad.


Persze másokat hibáztatni könyebb, mint magunkba nézni. De amíg nem vagy erre képes, addi boldogtalan is maradsz...

2013. jún. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tehát most hitegeted a rondákat?


Na ezért nem jövök én össze senkivel sem, aki próbálkozik...


17/L

2013. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es, mi oka van a lányoknak kigúnyolni, kinevetni olyan fiúkat, akiket nem is ismernek. Nehogy már a lányok kegyetlensége is az én hibám legyen? Ha egy lányban annyi jóság sincs, hogy ne bántsa meg az embertársait, akkor ott a csajnál van valami hatalmas gáz belül. Nekem ilyen lányok nem is kellenének, hiába is néznek ki jól...
2013. jún. 8. 00:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne facebookon ismerkedj, ott a lányok többsége ugyse akar ismerkedni, akkor már inkább társkeresőn próbálkozz. De ha szép lányt akarsz, akkor menj ki valamerre és próbálj szemezni valamelyikkel, és ha sikerül akkor menj oda hozzá. DE miért kell olyan lányoknál próbálkoznod akik nem tetszenek neked? És ezt feltenném az összes ilyen embernek akik ennyire nem bírják az egyedüllétet. Ilyenkor magadnak hazudsz és annak a szegény lánynak. Szard le hogy kinevettek, gúnyoltak téged régebben. Nem kell sportolni, ha nem szereted, de legyél tökösebb férfiasabb, és már is jobb lesz minden.
2013. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!