Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik modszerrel van nagyobb...

Melyik modszerrel van nagyobb eselyem baratnore?

Figyelt kérdés
Nappal leszolitok itt ott noket, vagy este megyek valamelyik diszkoba. 18f
2013. jún. 8. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Diszkoban legfeljebb egy éjszakást találsz.
2013. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem barátnő kell akit nem csak egyszer dugok meg, ráadásul személyisége is bejön, szexen kívül más is van.
2013. jún. 8. 10:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne lasszóval fogd őket. :D

A szórakozó helyen nem igaz, hogy csak egy éjszakásokat találsz.

2013. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 The Other ***** válasza:

Szerintem se igaz az, hogy szórakozóhelyen csak egy éjszakást lehet találni. Sok normális lány is van, akik néha-néha lenéznek a barátnőikkel kikapcsolódni. Természetesen szinte minden diszkóban van jó néhány l.tyó, de azért őket már ránézésre, vagy legkésőbb 2 mondat után ki lehet szűrni.


A nappal itt-ott leszólítós módszer szerintem kevésbé hatásos, mert ott sok foglalt lányról nem derül ki, hogy az, illetve rengetegen egyszerűen nem is ismerkednek nyilvános helyeken (zaklatásnak élik meg a leszólítást ill. "gáznak" tartják, akik erre szorulnak). Maximum strandon, parkban, távolsági tömegközlekedéseken vagy napközbeni rendezvényeken (kiállítás, bornapok stb) működhet a dolog.

2013. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#3:Pedig ott csak rib@ncokkal lehet találkozni.Ha normális barátnőt akar,akkor elkerüli az ilyen helyeket.
2013. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

11:22


+1

2013. jún. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

The Other-re ragálva: Lehet, hogy 2 mondat után kiderül, de akik oda "ismerkedni" mennek, azok magyarul dugni mennek egy éjszakásra.

A zaklatás, meg a nem derül ki foglalt-e marhaság, mert ha úgy megyek oda, hogy Szia, nagyon csinos vagy, meg szeretnélek ismerni. Van egy kis időd velem beszélgetni?

Akkor nyilván kiderül számára hogy nem kéregetni akarok, nem is közvélemény kutatás. Aztán ha tényleg komoly kapcsolatban van, idővel úgyis megemlíti, mivel felfedem a szándékom, se az ő, se az én időm nem akarja húzni.(5-6 perc max).

A zaklatáshoz meg annyit, ha elküld az anyámba, miután megszólítom(bár érdekes, ki reagálna így egy bókra? még nem volt ilyen:S)vagy ha normálisan elküld, akkor persze továbbállok, nem zaklatom.

2013. jún. 8. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!