Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel csinálhatnék...

Milyen módszerrel csinálhatnék magamnak 38-39es kezeket és 1picit nagyobb hátat?

Figyelt kérdés
most 35,5-es a karom fél éve edzek. szteroidokon megmondom őszintén elgondolkodtam de a sok hátrány miatt meghogy nem maradandó felesleges lenne. kajálásom már megvan + tömegnövelő, és kérdezném hogy esetleg valami olyan edzésterv ami jobban dolgoztat vagy valami ilyesmi. tudom nincsenek csodaszerek meg edzéstervek sem igen ismerem a bodybuilder.hu-t de inkább saját tapasztalatról kérdeznék. tudom ez is eltérő lehet stb... azért próbáljuk meg. köszi.
2011. aug. 25. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:

kezeket? xDD Úgy érted, karokat? :)


Próbáld meg az excentrikus (negatív) edzést, az elvileg sokban rásegít a tömegnövekedésre.

2011. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 oyeacch ***** válasza:
Nem kell neki semmilyen csodaszar, edzenie kell normálisan, meg zabálni. Ja, és mekkora lábakat szeretnél, kérdező?
2011. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

35,5?

énnekem is ekkorák, pedig 1 hónapja edzek

2011. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem 38-as, és csak 1 hónapja edzek, pedig nagyon vézna voltam nyár elején. Szerintem ez génektől is függ, hogy kiben mennyire aktívan folyik a regenerálódás az izmokban, ezzel pedig azok növekedése.
2011. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 oyeacch ***** válasza:
nem fog havonta annyit vastagodni, megnyugodhattok.
2011. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg 1 hónap után 45ös lett 25ösből. Ilyet játszunk ki tud nagyobbat mondani?


38as karhoz aztán rohadtul koxon kell gondolkodni...

2011. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de csak gondolkodtam! mondom végül nem használom mert nem tartós és szétb@szom vele magamat. 17/f 181cm 83kg
2011. aug. 25. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!