Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek, ha igen, akkor...

Léteznek, ha igen, akkor milyen típusú nők azok, akiknek nem a nemiség a fontos és a férfiasság megléte, hanem az aranyos, friendzónás típusú pasik?

Figyelt kérdés

Ismertek ilyen nőket, akiknek nem a szexualitás, nemiség férfiasság a fontos. Ezek a nők a frigidek, idősebbek, gyerekes anyák stb, vagy milyen típusú nők?


Én ilyen pasi vagyok a szex se annyira fontos inkább az érzelem, de sajnos ilyen nőkben nagyon kevés van, aki hasonló lenne. Tudom változzak, de én így érzem jól magam, szóval inkább várok és remélem lesz majd valaki akivel.....


2013. jún. 7. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

az a ferfi aki azt mondja hogy nem erdekli a sex az vagy szuz vagy inpotens (vagy valamilyen modon frusztralt).

amugy vannak gumibabak, manokennek a kirakatbol, matracok es kulonbozo uvegedenyek, bar veluk nem fogsz eljutni szellemi magaslatokba.

2013. jún. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyan oroszka, simán lehet akár aszexuális is.


Igen, a csajok nagyon is bírják a friendzone-típusú pasikat. Barátnak. Ezért is létezik a friendzone fogalma. Hiszen minek vegyék meg a tehenet, ha ingyen van a tej? Azaz minek is feküdnének le veled, ha használhatnak lelki szemetesüknek anélkül is?


Persze értem, mire gondolsz kedves kérdező, Én is, ha full bele vagyok esve egy lányba, akkor eleve nem úgy állok hozzá, hogy "fúúú de adnám neki seggből-szájba a konyhapulton". De azért ismerjük el, a kérdésed ostobaság. Ennyi erővel te is kereshetsz olyan nőket, akik kicsit sem nőiesek. Nagyjából ugyanaz a játék, lehet, hogy az orosz női birkozócsapat kapitánya a legkevesebb csaj akit ismersz, de amíg nagyobb, meg szőrösebb mint egy férfi, te sem bújnál ágyba vele...

2013. jún. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy kifejezetten gyenge próbálkozás volt.
2013. jún. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Létezem és még 'csak' 21 vagyok, se nem frigid se nem gyerekes anya :D
2013. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!