Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vannak azok a lányok,...

Hol vannak azok a lányok, akik nem nézik le a külsőre nem helyes fiúkat, van itt olyan lány, aki szívesen haverkodan egy csúnya fiúval?

Figyelt kérdés
Már elegem van, hogy sok lány csak a külső alapján választ havert is magának, olyan lányt keresek, akit nem zavar, hogy nem vagyok egy helyes fiú. Több lánynak is tetszettem már, de ők ilyen rendes, nem felszínes típusok voltak, ami sajnos kevés manapság. Szeretnék lánybarátokat, akik elfogadnják a külsőmet. Valahogy pár éve még nem voltak ilyen szigorúak velem az emberek, de úgy látom a média megszennyezte a tiniket, mára magasabb az igény külsőt nézve.

2013. jún. 8. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés.
2013. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem szeretem a csúnya fiúkat, bocsi.

23L

2013. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ilyeneket csak a só bányákban találsz,mennyél aludni.
2013. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

"Nem szeretem a csúnya fiúkat, bocsi."


23 évesen már több ész is szorulhatna beléd... Szánalmas!

2013. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem akikkel te haverkodnál, ők nem akarnak fiú-havert, vagy attól félnek, hogy te aztán máshogy fogsz érezni és inkább megkímélnek.

másrészt miért akarsz ennyire lánybarátokat? miért nem keresel fiúbarátokat?

2013. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok James és nem vagyok Bond, nem vagyok túl nagy száááááám, de jó a szívem, ez a szexepilem, buknak a lányok rááám. 23F
2013. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A mai világban már sokat számít a külső sajnos. Hidd el hogy sokat számít, ha egyeseknek külső alapján nem jössz be semmilyen formában nem fognak esélyt adni hogy megismerd őket, még ha esetleg minden nap együtt lennétek akár munkába akár iskolába akkor sem fognak tudomást venni rólad. Persze akadhatnak kivételek, de azoknak a kivételeknek mindig van más párjuk akire jobban nyomulnak.

Sajnos a média elszennyezte a legtöbb tini lány agyát, ez van!

2013. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha gondolod írj egy üzit! :)
2013. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!