Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú, félénk, visszahúzd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú, félénk, visszahúzdó, akkor csak is abban az esetben lehet barátnője, ha jól néz ki, ugye?

Figyelt kérdés

Úgy értem, akkor biztos vannak lányok, akiknek tetszik, mert helyes és biztos van olyan lány is, aki kezdeményez a srácnál. Míg, ha egy fiú, a visszahúzódó, csendes, félénk jellemvonsáai mellett még ronda is, akkor tuti nem fog egy csaj sem kezdeményezni nála.

Mert nálam ez van, vagyis szerintem csúnya vagyok és azért nem jönnek a lányok.



2013. máj. 12. 01:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen, úgy sokkal nagyobb esélye van rá
2013. máj. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

na én ismerek igazán csúnya fiúkat, és eddig mindnek sikerült barátnőt találni, és már a legtöbbnek gyereke is van


úgyhogy ne sajnáld annyira magad, mert csak próbálkozni kell és látod összejön

2013. máj. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

#2 de ő félénk, visszahúzódó ÉS csúnya

szóval gondolom az a baja, hogy nem mer próbálkozni

2013. máj. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Hát igen,csak azt elfelejtetted hozzátenni hogy azok a csúnya fiúk gazdagok vagy enyhén szólva ronda barátnőjük van,a kérdezőnek meg gondolom minimum átlagos kell akik viszont nem a minimális elvárásukról híresek
2013. máj. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ahhoz még csúnyának sem lenni, hogy valaki pár nélkül éljen. Én például nem tartom magamat csúnyának, bár ez egyéni ízlés kérdése. Viszont mindig is félénk és visszahúzódó voltam, és ez már bőven elég nálam ehhez a helyzethez. Akik "csúnyák", és párjuk van, azok viszont nagy valószínűséggel bátrak, lazák, és persze lehet, hogy még gazdagok is.
2013. máj. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

egyik sem gazdag, sőt... a barátnőik sem modellek

az egyiknek pl, egész normális barátnője van, csak agyilag nincs minden rendben nála


szóval ne szépségkirálynőknél próbálkozzon, ha egyszer rászánja magát az ember, hanem a saját szintjén

2013. máj. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Ha egy fiú félénk és/vagy visszahúzódó, akkor abban az esetben lehet barátnője, ha


a) Sok lóvéja és Ferrárija van

b) Justin Bieber


Egyéb esetekben felejtős a dolog.

2013. máj. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Még akkr sem. Férfi kell ezeknek, nem nyuszi.

Ilyenkor kerülnek elő a belső tulajdonság iránti fontosság, híába vagy jópasi, ha lúzer vagy.

2013. máj. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Te milyen hülyeségről beszélsz?


Férfi kell ezeknek?Viccelsz? :D Azokat marhára nem tudnám férfinak nevezni akiket látok kint az utcán...


És már bocs de ettől miért lenne valaki lúzer?Nem az a lúzer aki veri állandóan a nőket és úgy bánnak velük mint a kutyával?Jaaa hogy ők a férfiak,értem :)

2013. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aurea mediocritas..
2013. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!