Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy nagyon népszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nagyon népszerű, helyes pasi miért akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Úgyis mindenkit megkaphat, akkor minek akarna csak egy emberrel lenni?

Most ilyen sráccal randizom már régóta, és látom rajta, hogy nagyon odavan értem, eléggé szerelmesnek tűnik, de úgyis hamar rájön, hogy minek kéne neki kapcsolat, nem?

Vagy csak én vagyok túl előítéletes? :D

Eddig nem igazán voltak kapcsolatai, vagy komolyabb próbálkozásai. Vagy csak mostanra kezdett megkomolyodni?

21L (ő is ilyen idős)


2013. ápr. 27. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Akármilyen jó pasi is, ő is ember!!! Neki is szüksége van törődésre, szerelemre :) de ha mégis átverne rúgd tökön :D
2013. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te azért nem fekszel össze mindenkivel, mert ronda vagy? Ha igen, az szomorú, ha nem, akkor meg nem értem, hogy miért tetted fel ezt a kérdést.
2013. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is jól nézek ki, nem arról van szó, hogy kisebbségi komplexusom lenne mellette, de alapvetően azért más a férfiak hozzáállása ezekhez a dolgokhoz, mint a nőké. Legalábbis a kevésbé helyes férfi ismerőseimből kiindulva: ők mind arról álmodoznak, hogy minél több és minél jobb nővel lehessenek, tehát ha jól néznének ki, gondolom így élnének. Ehelyett kényszerből benne vannak ilyen-olyan kapcsolatokban, hogy mégis legyen valaki és kész. Vagy ők csak így akarnának kompenzálni és bizonyítani maguknak? Egy önbizalommal teli srácnak pedig erre nincs szüksége, és talán pont ezért nem ez hajtja? :)

Végülis többféle szemszögből is lehet ezt nézni.

2013. ápr. 27. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd az idő eldönti,mennyire gondolja komolyan Veled,addig meg szokj le arról,hogy külső alapján ítélsz!
2013. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg is válaszoltad magadnak! :)


Általában mindenki (a jó pasik is) vágynak biztonságra, stabilitásra. Akinek sok partner kell, az folyamatos visszaigazolást keres, hogy ő sok mindenkinek kell, egészséges önértékeléssel viszont nem kell folyamatos visszaigazolás.

Persze lehet ideológiákat gyártani, meg minden, és ez a fenti általánosítás sem igaz mindenkire, de azért simán lehetséges, és nem is szokatlan, hogy egy jó pasi stabilitást keres.

2013. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!