Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány megkérdezné, hogy...

Ha egy lány megkérdezné, hogy szeretem-e, mit kéne válaszolnom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Igazából én szeretem azt a lányt, viszont nemtudom, hogy ő szeret-e engem. Ha megkérdezné, hogy szeretem-e, vagy hogy szerelmes vagyok-e belé mit kéne válaszolnom? :/ (egyébként igen) 14/F

2013. jún. 9. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mondj igent
2013. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
8%
húzd az agyát. mondd neki, tudom érzem a választ, elmondom neked pontosan 2 hét múlva. tuti 2 hétig ezen fog kattogni az agya... :)
2013. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondd el, hogy szereted. Ha nemet mondasz, keres mást. Ha meg húzod az agyát a két hetes hülyeséggel, úgyszintén elfordul tőled. Remélem a második válaszoló sem gondolta komolyan, amit írt. :)
2013. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

2. vagyok.


hát jó, lehet sok a 2 hét, de hidd el, ha szeret kitart melletted és ezzel csak jobban "magadra húzod" ha meg megadod neki magad és elmondod neki az első percben mennyire szereted, szereted stb... akkor megijed és elmenekül... még ha szeret akkor is... tehát légy óvatos, légy férfi. hidd el a nők szeretnek szenvedni és szeretnek abból a csávó karjába zuhanni...

2013. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyerekeke, menjetek labdázni vagy homokozni inkább.
2013. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? :D Jobban elhittem az első és harmadik választ. Amúgy eddig a csajjal még nem volt szó olyanról, hogy esetleg én szeretem vagy valami, facebookon néha beszélgettünk, de nem kieemelkedően sokat.
2013. jún. 9. 21:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok... és nő. Biztosan állíthatom, hogy eddig egy olyan nővel sem találkoztam, aki azt újságolta volna el, hogy "hú, basszus, olyan jót szenvedtem miatta, és annyira élveztem minden percét az eltelt x időnek, most meg annyira jó a karjaiba zuhanni"... Szóval érted. :)
2013. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még valami. Ha a csaj kérdezné meg, hogy szerelmes-e belé a srác, nem gondolnám, hogy az igenre elrohanna vagy megijedne. Nyilván azért kérdezi meg, mert valóban kíváncsi a válaszra.
2013. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
IGEN IGEN IGENT. De valami romantikus helyen. és ne neki kelljen megkérdezni . Te kezdeményezz. Én is szerelmes vagyok és lány. és sajna leheth nekem kell majd emgkérdezenem és ez nagyon rossz. És igent monddj. Vagy azt hogy találd ki és menyj egy kicsit el és kövi nap amikor találkoztok akkokor vallj be nek imindent vagy nemtudom. a szerelem boldoggá tesz ne féljelmondani az érzéseidet
2013. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!