Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, utcán, villamoson,...

Lányok, utcán, villamoson, nyilvános helyen kezdett ismerkedés esetén hogyan viselkedtek?

Figyelt kérdés
Tegyük föl, sétáltok az utcán, ültök egy parkban, éppen a villamoson igyekeztek a munkahelyre, megláttok egy fiút / férfit, aki szimpatikus és nem bánnátok ha megszólítana. Ilyenkor jeleztek valahogy? Pl. rámosolyogtok, keresitek a szemkontaktust (szóval küldtök némi jelzést), akár meg is szólítjátok, vagy úgy vagytok vele, ha akar valamit, úgymond legyen "tökös" a fiú, lépjen oda és szólítson meg ő, amúgy meg simán elvagytok a gondolataitokkal?

2013. jún. 9. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én annyira félénk voltam, hogy rámosolyogni sem mertem, max. ránézni :D Viszont úgy vagyok vele, hogy lépjen ő ha már ő a fiú :D
2013. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jelzést kell küldeni, elvégre mi más indokolná hogy odamenjünk leszólítani? egyébként ha már férfiként hozzászólok a témához , szemezgetni elég sokan szoktak a buszokon (legalábbis a 15-25ös korosztály, de néha fölötte is), és ha már szemezgetnek el is mosolyogják magukat ami meg már egyértelmű jel tud lenni, de ritka az aki nőként férfit leszólít, persze van olyan.
2013. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én keresem a szemkontaktust és ha megvan akkor mosolygok :D
2013. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!