Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem köszönnek a pasik...

Miért nem köszönnek a pasik miután részegen összejöttek egy csajjal?

Figyelt kérdés
Pénteken voltam egy közös bulin az évfolyamtársakkal. Mindenki be volt rúgva, és hát nekem is sikerült. Egy sráccal csókoloztunk meg táncoltunk és beszélgettünk is, de ennyi. Reggelig iszogattunk és még akkor is odajött hozzám. Ennyivel mondhatni le is zárult. Tegnap reggel, viszont összefutottunk a folyósón és egy helyiségben tartozkodtunk szinte egymás mellett, egy "heló"-t sem dobott és semmi, mintha kikerült volna.. Tudom ittasak voltunk mindketten, de akkor is.. Minden büszkeség nélkül mondom, hogy nem jön be a srác, nem csodaszép és belsőleg sem ismerem, de tényleg azért egy sziá-val meglökhetett volna. Tényleg mintha a szemembe se akarna nézni, pedig (és ismét minden büszkeség nélkül mondom, hogy) nem vagyok csúnyacska sem, és az alakom is dicsérni szokták, na meg még az osztálytársaim nagy szemekkel merettek rám, hogy "mit csináltam, kivel keveredtem össze". Fura az egész, kissé idegesít a helyzet annak ellenére, hogy nem akarok semmit tőle. Mit gondoltok erről?
2013. jún. 11. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Minek csókolózol olyannal,aki nem is tetszik?

Am rá vagy kattanva rendesen.

Ja és azért nem köszönt,mert sza.rul csókolsz.

2013. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert sajnos életemben először, 18 évesen berúgtam. Így alakult.
2013. jún. 11. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező szívesen megismernélek. :D

19/F

2013. jún. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy rengeteg oka lehet.

Lehet ő sem szokott ilyeneket csinálni és szégyellte magát,de az is,h csak szimplán paraszt.

2013. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!