Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, van kedvetek ismerkedni?...

Fiúk, van kedvetek ismerkedni? 20L

Figyelt kérdés
Szőke hajam van, kék szemem. 5 évig modellkedtem. Egyetemre járok. Képet nem egy két sor után küldök, hanem amikor már egy kicsit jóban leszünk. :)

2013. jún. 11. 20:22
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Inkább normális sráccal szeretnék dumálgatni, aki nem hülyéskedik csak és tényleg ismerkedne velem.
2013. jún. 11. 21:03
 12/28 anonim ***** válasza:
Én szeretek hülyéskedni de szívesen ismerkednék veled. Nem hülyeségből, komolyan. Viszont messze laksz így nem is írok rád privátban.
2013. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
ha esetleg nem kamuznál és valóban lány vagy, akkor sem ismerkednék modellekkel! okos és csinos lányokkal pláne nem, főleg ha kék szemű...
2013. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Én nem hülyéskedtem,tényleg szívesen ismerkednék :)
2013. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 The Other ***** válasza:

Még a vak is látja, hogy egy pelyhedző tökű kiskamasz szórakozik.

Jajj, jön a nyári szünet, és ezzel együtt a sok unatkozó kisiskolás...

2013. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

The Other


Én nem kamuzok, tényleg ismerem. Tőlem sajna messze lakik, viszont bebizonyította már nem is egyszer hogy tényleg vele beszélek.

Végtelenül rendes csaj és egyszerűen amikor ilyeneket olvasok mint amiket te írsz legszívesebben szarrá verném a fejed a billentyűzeteddel amivel ezt írtad.

2013. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 The Other ***** válasza:

#16:

És én honnan tudjam, hogy nem a szórakozó kérdező vagy, csak egy másik regisztrációról? Mert a százalékod alapján, tiéd a #9-es válasz, ami szintén csak azt bizonygatja, hogy nem kamu a kérdés.


Nekem nem tűnik életszerűnek, hogy ráírsz itt valaki ismeretlenre (mert ugye nincs kint nicknév a kérdésnél), akiről kiderül, hogy mégis ismered, majd elkezded ajánlgatni a csajt a többi válaszolónak. Fura...

2013. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Igen azt írtam én is. Tényleg ismerem a csajt és beszéltem rá, hogy írjon ki ide egy kérdést és ne idióta társkeresőn próbálkozzon..

De látom ide csak ilyen szerencsétlenek tévedtek, hát gratulálok.


Rajtad meg csak nevetni tudok, mert ha látnál róla egy képet akkor meg álló farokkal pitiznél utána mint egy kiskutya, az tuti.

2013. jún. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
De nem tőled féltem elhiheted, kapott privátot már eleget, bár az ilyen pesszimista taknyosoktól amúgy is óvnám ;)
2013. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Ha te viszont egy korrekt ember lennél, nem itt oltogatnál, mint egy "pelyhedző kisiskolás". Ha nem érdekel, ne írj ide. Különben olyan hülyének nézlek, mint most és olyan jot nevetek rajtad, mint most. De hát...a kívülállók mindig mindent jobban tudnak saját magunknál :)
2013. jún. 12. 11:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!