Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, van kedvetek ismerkedni?...

Fiúk, van kedvetek ismerkedni? 20L

Figyelt kérdés
Szőke hajam van, kék szemem. 5 évig modellkedtem. Egyetemre járok. Képet nem egy két sor után küldök, hanem amikor már egy kicsit jóban leszünk. :)

2013. jún. 11. 20:22
1 2 3
 21/28 The Other ***** válasza:

Ha mégse kamukérdés, akkor örülök, hogy sikerült ennyivel megnevettetnem téged. Elég alacsonyan lehet nálad a "humorléc", emiatt biztos csupa móka és kacagás az életed. :D


Pedig a valóság mód felett szomorú lehet számodra, ha egy anonim fórumon kell partnert keresned, ráadásul egy ilyen falusi apróhirdetéseket megszégyenítő kérdéssel. Elég kétségbeesett szagú a dolog :(

Ha annyira bombázó lennél, akkor tuti, hogy rád repülnének hapsik az egyetemen vagy egy igényesebb szórakozóhelyen, vagy bárhol. Amennyiben valami miatt egy világvégi sziget egyetlen lakosa vagy és emiatt nem találkozol emberekkel, akkor végső megoldásként még a netes társkereséssel is nagy sikert lehetne elérned, mert ott már az átlagos csajok is napi 30 üzenetet kapnak. De egy hozzád hasonló istennőnek biztos összejönne napi 500 is.


Viszont neked a GYK kellett, ami az én "kívülálló, mindent jobban tudó" szempontomból 2 dolgot jelent:

1. Valaki szórakozik (amúgy többször is láttam már egy kissrácot, aki itt rendszeresen 20L-nek adja ki magát, és már nem egyszer lebukott. Ha érdekel, keresek egy ilyen kérdést)


2. Igazi a kérdés, emiatt viszont mégse vagy olyan jó csaj, mint amilyennek hiszed magad... De ilyet nagyon gonosz dolog leírni, mert még összetörik a lelkivilágod, ezért jó fej voltam, és az 1-es verziót feltételeztem. :)


Na, abba is hagyom az irkálást, mert még becsinálsz a röhögéstől, és amúgy is rosszul látom a dolgokat és bla-bla.


9F

2013. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Örülj neki, hogy ilyen sok türelmed van ennyi marhaságot írni :)
2013. jún. 12. 16:27
 23/28 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom menyi esélyem lehet nálad a leiràs alapján de irj légyszives aszt meglátjuk...
2013. jún. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
írjál és meglátjuk..
2013. jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Leírás alapján tökéletes vagy,miért pont itt akarsz ismerkedni?! xD
2013. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
attention whore
2013. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nekem barna hajam van, barna szemem, és nem modellkedtem 5 évig. Egyetemre jártam. Képet nem küldök, és nem is értem, hogy miért írogatok ide. Amúgy fiú vagyok és nem 12 éves. Szeretem Bunyós Pityut, a pálinkát, és a birkapörköltet. Faluban lakom, osszt akkó mi van? Ha gondolod te se írj.
2013. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nem modellkedtem, nincs szőke hajam, de egyetemre járok, képet én se küldök két sor után. Ha komolyan gondolod írj:D


25/f

2013. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!