Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 2 napja adtam neki egy levelet...

2 napja adtam neki egy levelet. Miért nem jelentkezik?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki régóta tetszik (talán egy kicsit én is neki), nemsokára el kell messzire mennie. Adtam neki egy levelet, benne a számommal. Miért nem hívott fel vagy küldött SMS-t? Nagyon félénk. Szerintetek fog keresni??

2013. jún. 12. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy fog keresni.Ha tényleg ahogy állítod nagyon félénk akkor most azt gondolja valószínűleg,hogy ha felhívom vajon mit fog gondolni rólam?nem zavarom meg esetleg valami fontos ügyben?Ilyen kérdések merülhetnek fel benne,és ezért inkább nem fog felhívni.Ha azonban tudatosítottad benne,hogy fontos vagy neki ténylegesen és ezt megértette,akkor lehet csak éppen dolgozik,fontosabb dolga van,történt valami fontosabb dolog vele.
2013. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!