Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért buknak annyira az afroame...

Mért buknak annyira az afroamerikai férfiak/csávók a szőke nőkre/csajokra?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, szórakozóhelyi tapasztalat,stb... :D

2013. jún. 12. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a szavannán nem voltak szőkék.
2013. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
amiért te a cigányokra
2013. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagyok szakavatott.


Szerintem az élet alakította így,a több különbséget mutató emberek hozhatnak világra nagyobb eséllyel egészségesebb gyereket.A sokban hasonlító emberek nagyobb eséllyel hordoznak ugyanazon hibás géneket és ezek tovább is öröklődnek.

2013. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
MIntha a vonzalom nem lenne kölcsönös úgy beszélsz. Én azt látom, hogy a fehér lányok alapból imádják a feketéket, a cigányokat, valamiért mára az a gáz, ha úgy néz ki egy fiú, mint én, vagyis fehér bőre van, zöldeskék szeme és világosbarna, szőkés haja. Szomoúrú.
2013. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mert kevés a szőke feka csaj
2013. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekik ez egzotikusnak számít! Ahogy nekünk is a fekete vagy az ázsiai lányok.
2013. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazatok van... Egzotikus nekik és akkor valószínűleg fordítva is igaz lehet.. Kinek mi jön be végülis.


4es: Hát igen ez tényleg szomorú...


2es: Te egy lelki jobbágy vagy, szívesen felakasztanálak egy fára és nézném amíg.... :)

2013. jún. 13. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!