Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez tényleg így van? Srácoknál...

Ez tényleg így van? Srácoknál is kapósabbak a lányok körében átlagban (10 ből 7 gimis lány szőke, kék szemű pasival jár átlagban) a kék vagy zöld szemű srácok, mint a barna szeműek?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 20. 11:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

nekem a barna szem jobban bejön.

17/L

2013. máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem szemszín alapjánn választunnk párt.ami igaz hogy egy szép szem figyelemkeltő
2013. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igen ez érdekes, itt is voltak már ilyen kérdések, hogy melyik jön be jobban. Sokan mondták, hogy az nem fontos, a többiek meg azt, hogy a barna sokkal szebb, mint a kék. A való életben mégis fordítva látom, igaz csak a 16-25 közötti korosztályt ismerem, ott a helyes, kék szemű fiúk ált. tarolnak. Tehát ezért fura nekem ez, hogy itt mindenki a barnára voksol (ahol már volt ilyen kérdés.)
2013. máj. 20. 11:51
 4/22 anonim válasza:
Nekem is jobban bejön a barna szem, mert ahhoz általában sötétbarna haj társul, amiért odavagyok.:) de ha tetszik egy srác, totál mindegy, milyen színű szeme van. 18/L
2013. máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ez igaz, hogy nem szemszín alapján választunk párt. Mégis ha van olyan statisztika (sok ilyen van a neten), hogy mit nézel meg először egy lányon vagy egy pasin, akkor pl 10 ezer szavazóból 5000 arra voksol, hogy a szemét, 3000 arra, hogy az az arcát, 1500 arra, hogy a testalkatát, a maradék meg arra, hogy a kezét, fenekét, stílusát stb. Utána lehet nézni. Tehát mégis az is szerepet játszik a párválasztásban, milyen az illető szeme. Kancsal?
2013. máj. 20. 11:54
 6/22 A kérdező kommentje:
2013. máj. 20. 11:56
 7/22 anonim ***** válasza:

szerintem a kék szem sokkal különlegesebb mint a többi.

egy barna szemű

2013. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
2013. máj. 20. 12:01
 9/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igaz de mindegy.

Amikor a páromat megismertem, nem vettem figyelembe rajta semmit, nem érdekelt, hogy néz ki, mit visel, milye van, milyen szeme , haja stb.. Csak rá figyeltem, ahogy és amit beszél.

Am. is kit érdekelnek a statisztikák. Mondjuk én a szőke hajú fiúkat nem is szeretem. Egyáltalán.


Ebbe a témakörbe tartozik az is, hogy milyen különbség van egy városi és egy falui fiú és lány között. Ugyanis a városiak mennek az ízlésre és a kötöttségekre, hogy nekik csak ilyen és ilyen pár kell. Egy falusi általában nem nézi ezeket a dolgokat, mert elfogadja és tetszik neki az az ember, akit sors adott neki. A mi találkozásunk például nem volt véletlen, tehát...

2013. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
2013. máj. 20. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!