Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy észrevegyen?...

Mit tegyek, hogy észrevegyen? Vagy legalább, hogy ne rá gondoljak folyton?

Figyelt kérdés

Van 1 pasi,aki felkeltette az érdeklődésem. A baj az,h nem is ismerem,mégis nagyon vonz. A kolléganőm unokaöccse,emiatt gyakran bejár hozzánk. Mindig nagyon kedves,vicces,múltkor felajánlotta,h hazavisz. Na akkor vmi megváltozott bennem.

Azóta nem láttam,de nem bírok magammal. Lehet,van bnője,s csak engem erdekel?hogy tudom meg,h én tetszem-e neki?

A kolleganömtöl nem lehet kerdezösködni,mert nem nagyon beszelgetunk.


2013. jún. 13. 09:55
 1/5 anonim válasza:
Ha esetleg tudod a teljes nevét akkor facebook és nézz utána esetleg írj neki és majd alakul!
2013. jún. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs fészbuka..érdekes,de nincs. Meg amîg nem kapok jelet tőle,nem merek lépni.
2013. jún. 13. 10:27
 3/5 anonim válasza:

Ugyanez a problémám nekem is! Szerintem várd meg a következő alkalmat, hogy találkozzatok, és ha ez összejön, akkor hívd meg egy kávéra vagy valamit csináljatok együtt és beszélgessetek, nevessetek sokat. Én is csak azzal tudom magamat nyugtatgatni, hogy nemsokára találkozom vele... :)

Sok sikert!

2013. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak gáz melóhelyen "flörtölgetni" .Meg nem tudom, hogy venné ki magát a dolog. Lehet, csak ő tetszik nekem ennyire, őt meg nem hatom meg különösképp. Nem tudom, mik azok a jelek,amiből lejönne,h tetszem neki
2013. jún. 15. 23:41
 5/5 anonim válasza:

Dehogy gáz! Szerintem egyáltalán nem.. Az érzelmeknek nem lehet gátakat szabni :)

Mióta ismered/ Mikor láttad először? Ha friss, akkor mondjuk érthető, hogy nem mutatja a jeleket, de ha régebbóta látod, akkor azért már jelezhetett volna.. (Előző)

2013. jún. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!