Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha zavar, hogy ha a lány, aki szerelmes belém, tartja a kapcsolatot barátilag az exével?

Figyelt kérdés

Jó rég óta húzzuk azt,hogy belevágjunk egy kapcsolatba és elég régen szerelmet vallott,akkor még volt barátja.De szétmentek és megkeresett.Állítólag már rég kiszeretett belőle.De,mint barát fontos neki a srác.Engem viszont ez rohadtul zavar,mert jó sokszor pofára estem már,mert visszafogadta.Már nem tudom,hogy én kattantam be,vagy ez normális.Ráadásul van egy közös állatuk.Szóval találkozni is fognak.

Nekem az az álláspontom,hogy ha lenne exem,akkor minden kapcsolatot megszakítanék vele,mert nem lennék rá kíváncsi.Én mennék erre,ő meg arra,amerre akar.



2013. jún. 11. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez csak bizalom kérdése.

Bár azért így, hogy még nem is jártok, kicsit túlzásnak érzem.

2013. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó párszor eljátszotta a bizalmamat a bizonytalanságával.Nem igazán tudok megbízni benne,még ha mereven erkölcsös is.Félek,hogy egyszer csak gondol egyet és lecserél.
2013. jún. 11. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Valamennyire szerethette az ex-ét, ha visszamegy bármelyik úton hozzá.
2013. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is hagynám. Minek kínozzam magam azzal, aki nem tisztel?
2013. jún. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már megszakította a kapcsolatot vele.
2013. jún. 15. 00:31
 6/6 anonim válasza:

Ha nem bizol benne keres má

sik lányt.

2013. szept. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!