Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más is megfigyelte már ezt...

Más is megfigyelte már ezt ismerkedés során?

Figyelt kérdés
Érdekes, de megfigyeltem, hogy azok a lányok, akik metál, rock vagy klasszikus zenét hallgatnak, azok magasabb értelmi szinten állnak a többi lányhoz viszonyítva.

2013. jún. 14. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt én is megfigyeltem. de ismerek olyat is aki electro houset és dubstepet hallgat és úgyan ez jellemző rá

de amúgy tényleg érdekes :)

olyat aki popot meg az új nyálas szarokat tolja konkrétan egyet se ismerek aki nemhogy okosabb lenne de átlagos agyi szintű :D

-----------------

ha mégis lenne ilyen akkor elnézést :) csak én nem ismerem

2013. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet metált kéne hallgatnom:D
2013. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez azért nem feltétlenül igaz. régen sokat jártam ilyen rockkocsmákba, és olyan alpári, kifejezetten buta lányok jártak oda...ha osszebalhéztak már egymást tépték, stb. DE! az viszont igaz, hogy az alapból értelmes nők között, azok akik ilyen "értékes és jó" zenét hallgatnak, nagyobb arányú azoknak a száma, akiket nem is jellemeznék, mert fennakadnék a trágárságszűrőn, nem rázzák magukat david guettára valami full igénytelen helyen ahol azt élvezik, h rájuk csorog a férfiak nyála. ( nincs bajom guettával sem a discokkal)
2013. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Állítólag voltak ilyen irányú kutatások, amelyek során kiderítették, hogy akik keményebb zenét hallgatnak, rendszerint intelligensebbek az átlagnál. Ezt azzal magyarázták, hogy mivel nehezebben emészthető a zene, azok tudják igazán értékelni az ilyet, akik "okosabbak" a többieknél.


Persze ez attól függ, hogy kiről beszélünk. Ha egy nagy ősrokker divatribancról, aki ismer annyit, hogy van a Depresszió meg a Road plusz az Alvin (nincs bajom a bandákkal, bár én nem hallgatok ilyeneket), és akkor ő mennyire punk, vagy azt álíltja, hogy ő nagyon durva metált hallgat, amikor a Kornnál tovább nem jutott, akkor nem feltétlenül igaz.


Ez nemcsak lányokra, de fiúkra is vonatkozik egyébként. Sajnos viszont azt vettem észre én is, hogy a tahó, agresszív stílus pontosan ugyanúgy megjelenik a "metálosok" meg a "rockerek" közt, mint az értelmes, intelligens fajta. Mondom ezt úgy, hogy én is metált hallgatok (a zenei náciknak: folkot és folkos blacket).

2013. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!