Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Írna nekem olyan szingli lány...

Írna nekem olyan szingli lány aki vékony és sokat hord harisnyát? 20 felett

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos özönleni fognak...
2013. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
várom
2013. jún. 14. 22:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Én vékony vagyok és viszonylag sokat hordok harisnyát.

Valami harisnya fétised van vagy miért kérdezel ilyet?

22/L

2013. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem harisnya fétisem van, beszélgethetünk utolsó ha gondolod:D
2013. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%
Nahát?Már megint itt a harisnyafétises kérdező!Nem unod még a hülye kérdéseidet?
2013. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nahááát. nem unom Mrs Műmájer:)
2013. jún. 15. 13:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Rengeteg harisnya fétises van itt az oldalon nem egy emberre kell gondolni aki minden nap kérdez.

Úgy 1 éve én is írtam választ egy hasonló kérdésre, hogy igen én is hordok harisnyát szinte mindig amikor nincs ilyen dög meleg, és vagy 10 en írtak privátba hogy beszélgetnének velem.

Nos kérdező válaszoltam a kérdésedre, ne írj.

2013. jún. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nyilván azért van ez mert mi férfiak is vágyunk elfogadásra és baromi kevés lány van aki elég nyílt ehhez ezért sok lesz a hódoló is, sajnos ez ilyen elbaszott világ:D
2013. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Meggyőződésem hogy rossz a kérdésfeltevés sorrendje.. :D Ne így kezd az ismerkedést,mert el fog hajtani mindenki azzal hogy "perverz majom vagy" A többség pedig nem is fog semmit sem mondani,hanem láthatod te is hogy milyenek az első reakciók.. :D Ismerkedni kéne és ha sikerült kialakítani valamilyen "közvetlenebb" kapcsolatot akkor ezeken nem is kell görcsölni, csak megdícsérni alkalom adtán, majd megpróbálni kiélni a vágyaid.. Hidd el hogy senkinek nem lesz ellenére már.. legalább is sokkal kevesebb falba ütközhetsz, mint így. :D 29F
2013. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nem reprezentatív minta.. nem csak az "oldalon" van sok láb és harisnyafétises.. meg fenékpárti, meg ciciperverz.. stb.. stb.. :D Mind izgató tud lenni egy férfi számára.. na és,mi van akkor? Semmi.. mindenkinek egészségére a másik nemmel való összes "foglalatosságot"! :D
2013. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!