Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/Lányok! Mit szóltok...

Fiúk/Lányok! Mit szóltok ahhoz, ha valaki (20/f) egyedül megy bulizni helyekre?

Figyelt kérdés

Sajnos az ismertségem, vagy legalább is akik közel állnak hozzám, és napi szinten lógok velük, ők a "sötétebb" oldalt preferálják. Rock, metál. Stb. Egyikőjüknek sem fekszik az, hogy egy szórakozóhelyre jöjjenek bulizni?


Szóval mit tehetnék? Jó ez így soloban is? Gondolom lányoknak kicsit egyszerűbb lenne így is, de mi a véleményetek?



2013. jún. 15. 18:06
 1/9 Zakathol ***** válasza:
Simán. Már persze, hogyha nem okoz nehézséget az ismerkedés. Ha nem vagy elég tökös akkor viszont elég szar egyedül lötyögni egész éjszaka :D
2013. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szórakozóhely alatt te konkrét clubbokat értesz? Mert én ismerek olyan szórakozóhelyeket ahol rock zenéket szoktak játszani, és itt buliznak az emberek.

Egyébként nem lenne gáz, valahol el kell kezdeni.

2013. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez nem sötétebb oldal...

engem nem nagyon zavarna ha fiú egyedül menne szórakozóhelyekre mivel én is a "sötétebb" oldalhoz tartozok,de szerintem ott is vannak nők ahol ők szórakoznak

20L

2013. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sötétebb oldal alatt az öltözködésre céloztam.


És igen, clubbokat értek.

2013. jún. 15. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs jobb dolgod és kedvet érzel hozzá, akkor tégy egy próbát. Hátha összefutsz ismerősökkel vagy véletlenül összehaverkodsz valakivel. Max előbb eljösz. Ugyebár a "cuki szivárvány" oldalon se működnek máshogy a dolgok, mint a "sötétebben".
2013. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezzel a sötétebb dologgal páran félreértik a dolgokat úgy látom. De a kérdés igazából arra irányul, hogy ti mentetek-e már egyedül, vagy alapból így szoktatok bulizni menni ismeretlen/idegen helyekre?
2013. jún. 15. 18:51
 7/9 Zakathol ***** válasza:
Én tapasztalatból beszéltem :) Ha egész este egyedül vagy akkor nagyon gyorsan megunod. Ha buli közben összehaverkodsz valakivel akkor viszont semmi para.
2013. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak kicsit kellemetlennek éreztem, hogy egyedül menjek buliba, de akkor el fogok menni. Köszönöm a válaszod.:)
2013. jún. 15. 19:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Én már jó 2 éve egyedül járok, igaz nem minden héten. Hónaponként 1-2x maximum, de nincs vele gond, jól elvagyok.


Pedig nem vagyok egyáltalán az a társaság középpontja. Kicsit még jobb is így, hogy nem "lihegnek" a nyakamba mindig, bár nyilván megvan a maga varázsa, ha nagyobb társasággal megyek, persze azt is élvezem. (Én is 20/f vagyok)

2013. jún. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!