Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet úgy manipulálni...

Hogyan lehet úgy manipulálni a csajokat, hogy belém szeressenek?

Figyelt kérdés
Vagyis - milyen taktikákra, trükkökre, manipulációs eszközökre és stratégiarendszere van ehhez szükség a biztos győzelemhez?

2013. jún. 15. 21:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nincs
2013. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%

3 SCART rakéta minimum kell hozzá.

Meg vagy két légvédelmi ágyú:D


Bár a kérdésed alapján neked még így sincs esélyed:D

2013. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
D.E.N.N.I.S. rendszer
2013. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Zakathol ***** válasza:
#2: Az SCUD-rakéta.
2013. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Zakathol akkor nekem már esélyem sincs a lányoknál:/:DDD
2013. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Zakathol ***** válasza:
:D Ennyi, vége. Irány a taigetos :D
2013. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Viszlát:/

Légy jó kérdező:DDDD

2013. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A taktika neve pénz+izom+presztízs szakma+csiptnyi bunkóság.
2013. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Óóó én jó leszek, bár a taktika még mindig nem világos. Nem kinyírni akarom dihaj.
2013. jún. 15. 21:14
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Én most magamból indulok ki, szerintem egy lánynál elég ha őszinte vagy, magadat adod és igényes vagy. A ducibb fiúk nagy részét pl. nem azért nem csípik a csajok, mert olyanok, amilyenek, hanem mert ez ellen nem tesznek semmit! Mindig csak nyafognak, hogy nekik nem lesz barátnőjük meg hogy milyen csúnyák, de eszük ágában sincs elmenni sportolni és átalakítani az étrendjüket úgy, hogy az az igényeiknek megfelelő legyen, de egészséges. Ez ugyanúgy a nőkre is igaz.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem muszáj egy macsó kinézetűnek lennie, ha pl. a haja, az arca ápolt (arcra értem azt, hogy a pattanások ellen tesz valami), nem büdös.

Fontos a kisugárzás! :)

A legjobb taktika egy lány felszedésére az őszinte jókedv, a mosoly és a megragadó személyiség... És nem kell agyalnod ilyen kérdéseken amúgy! Majd minden jön magától, csak járj nyitott szemmel és ne erőltesd a dolgokat! ;)

2013. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!