Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs olyan lány,...

Miért nincs olyan lány, akinek bejönne a magamfajta kisfiús srác is?

Figyelt kérdés
Sajnos ez genetika, olyan, mint amikor valaki vastag csontozattal hízásra hajlamos testtel született meg és már kiskora óta ilyen, de én a fordítottja vagyok, nagyon vékony csontozat és nagyon vékony alkat, ráadásul alacson yis vagyok nagyon, emiatt hiába vagyok papírom már felnőtt, a lányok szemében én egy kicsi tini fiú vagyok, akihez nem tudnak vonzódni. Én mindig próbálkozom, demár kezdek beleőrülni, hogy sehol egy lány, akinek így lennék jó, nem igaz, hogy senki sem tud elfogadni, kezdem belátni, egy dagadt szőrös fickóként is nagyobb esélyeim lennének már barátnőre. :(

2013. jún. 16. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért nem jössz be egy lánynak sem, mert semmire sem tartod magadat! Több önbizalmat és rendben lesz!
2013. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
miért nincs olyan srác, aki szereti a kislányos lányokat?
2013. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

muti egy képet rólad. :)


L

2013. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Képet! 18/L
2013. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hiába jönnek be a kislányos lányok, ha én senkinek sem tetszem. Képet is hiába küldök, nincs olyan lány, akinek bejönnék. Belefáradtam már a sok kudarcba. :(
2013. jún. 16. 17:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Így szöveg alapján nem látszik, hogy mennyire vagy vékony. Rakj fel képet, arc nélkül, mert kíváncsi vagyok. Nem akarod, hogy segítsünk? 4-es voltam!
2013. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A hozzáállással van a probléma, nem a külsővel. Bár én még nem vagyok felnőtt, sokkal jobban bejönnek a kisfiús srácok... Olyan cukik tudnak lenni. Az egyik osztálytársam is ilyen. Alacsony, vékony, szőke hajú, kék szemű, de én egy időben teljesen oda voltam érte. Sőt, még most is nagyon imádom, de mivel tudom, hogy nincs nála esélyem, nem mászok rá...

Szóval csak állj hozzá pozitívan és hajrá! Biztos lesz olyan lány, aki így szeret téged! :)

2013. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

szedj fel egy 14 évest meg gyúrd ki magad, olyan nincs hogy nem tudsz hízni, biológiai képtelenség, max anyagcserebetegségnél elképzelhető

[link]


kérek zöld gombot, ott oldalt :333

2013. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kettesnek:

Egy csomó fiú szereti az aranyos, picit kislányosabb lányokat (és most nem egy Pedomacira gondoltam)

2013. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8-as, csak azért nyomtam pirosat, mert zöldet kértél. Remélem más is így tesz majd, te fattyú!
2013. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!