Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Amikor buliban odamegy...

Lányok! Amikor buliban odamegyek ismeretlen lányokhoz, a legtöbbször úgy viselkednek velem, mintha egy köcsög lennék. Mi az, ami miatt így viselkednek általában? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés

Mit szerettek? Mert azt egyértelműen nem, ha CSAK ÚGY akar veletek beszélgetni valaki egy buliban. Mostanában már nem merek kezdeményezni, mert jóformán az összes csaj ilyen bunkó velem, nem mintha erre okot adtam volna.


Sokszor mondták, hogy mivel olyan jól nézek ki(nem gondolom ezt magamról), nem is mernek velem beszélni, sem rám nézni egyáltalán. Meg hogy tuti valami csajozós srác vagyok, akinek a lába előtt hever az összes nő. Nem nevetséges ez egy kicsit?


Mit kéne tennem, hogy ne bánjanak velem elutasítóan a lányok?



2013. jún. 9. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
lehet hoy ronda vagy.
2013. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ne buliban ismerkedj
2013. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ne úgy menny oda hogy faarcal és vankedved ismerkedni, hanem menj oda és kezdj el ismerkedni lehet velük táncolni meg ilyenek és csinálj úgy mintha élveznéd
2013. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Talan nem leszolitani oket mint az utcasarki krvakat....azt nem sokan birjak...
2013. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs, hogy jól nézel ki és nem mernek veled beszélgetni. Szerintem csak ronda vagy és nem akarnak megbántani, ezért mondják ezt. Én aki helyes és tetszik, soha nem küldöm el, csak a rondákat. :)
2013. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
"Olyan nincs, hogy jól nézel ki és nem mernek veled beszélgetni. Szerintem csak ronda vagy és nem akarnak megbántani, ezért mondják ezt. Én aki helyes és tetszik, soha nem küldöm el, csak a rondákat. :)" Ebből is kiderül, hogy a nők csak a külsőt nézik. Ráadásul mosolygó smiley-t tesz a mondat végére, még büszke magára, pfejj! Reméljük a legjobbakat,hogy ezek után ritka rossz életed lesz :D
2013. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
Mert uccso te osszejonnel egy szamodra nem vonzo lannyal? Ja hogy nem :D szoval ki is a felszines? Mindenki....szoval hagyjuk a dumat meg a mellebeszelest, te is az vagy
2013. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Lehet, h nagyon rámenős vagy...

Én amúgy is keveset járok buliba, de valamiért bennem van az a sztereotípia, hogy aki diszkóban leszólít, főleg, ha nagyon rámenősen teszi, az egy éjszakás kalandot akar...vagy legalábbis nem hosszútávú kapcsolatot.

Nem hiszem, h jó hely az ismerkedésre...

2013. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
"Mert uccso te osszejonnel egy szamodra nem vonzo lannyal? Ja hogy nem :D szoval ki is a felszines? Mindenki....szoval hagyjuk a dumat meg a mellebeszelest, te is az vagy" De én nem vagyok rá büszke, úgy mint a kis lányka.. kis halandó senki.
2013. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

én is olyan vagyok, hogy elküldöm, aki csak úgy odajön. belőlem egy csak úgy, a semmiből feltűnő valaki, aki rögtön valamit akar, elutasítást vált ki. szórakozóhelyen nem is igazán ismerkedem.

talán az lenne a megoldás, ha nem csak úgy a semmiből tűnnél fel, és rögtön kezdeményeznél, hanem először csak szemeznél a lánnyal, mosolyognál rá, és csak később mennél oda, mikor már pozitív visszajelzést kaptál. és utána sem kell rögtön a telefonszámát elkérni, hanem próbálj valami semleges témáról beszélni, esetleg kérd föl táncolni, vagy valami.

persze vannak olyan lányok, akiket nem zavar, ha valaki csak úgy a semmiből feltűnik, de én olyan vagyok, hogy kell egy kis idő, hogy eldöntsem, tényleg szimpi-e valaki, és nem szeretem ismeretleneknek megadni a számomat.

2013. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!