Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki tetszik...

Batyus Béla kérdése:

Van egy lány aki tetszik nekem haverom megírta neki hogy tetszik nekem és bejelölt facebookon és nem tudom mit írjak a lánynak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az előbb azt mondtad hogy te jelölted be és nem igazolt vissza. De írd neki azt kezdésnek hogy : szia:)
2013. jún. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. jún. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem az voltt az egy másik
2013. jún. 17. 01:50
 4/4 anonim válasza:
az egyik válaszlónál a pont kezdésnek szia...utána pedig csak normálisan beszélgess vele tök általános dolgokról és ne az exekről meg ki tetszik ilyesmikről...ne dicsérgesd mint rómeó hogy milyen jól nézel ki és ne nyálazd neki össze a monitort aztán ha már jol eldumálgattok akkor kérdezd összefutnátok e valamikor( ketten nem haverokkal meg barátnőkkel) ha igent mond akk már nehéz elrontani ha nemet és nincs normális indok példa szerdán rántott hús lesz ebédre ezért nem tudok akkor csak idő pocsékolás de ha esetleg olyan baja van.. pl vizsgázik kresszből de egy másik időpont már jó neki akk megint nyerő a dolog :D és ne nézd a mellét meg a seggét mert megöl érte és elhúzod magad egy életre ;)
2013. jún. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!