Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért agyalok ilyen dolgokon?

Miért agyalok ilyen dolgokon?

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok, nem vagyok egyáltalán társasági, de próbálok barátokat szerezni, ill. keresni lehetőségeket.

Mégis ami nálam a legfontosabb, azok a lányok. Mindenki életében voltak már bulik, egyéjszakás kalandok, ismerkedős sztorik, amikből kaland lett. Nálam ez egy az egybe kimaradt, viszont az elmúlt egy évben jópár randim volt.

Vágyom a szerelemre, de ugyanakkor ha barátaim lennének, egyáltalán nem bánnám ha kirúgnék a hámból, stb. Tehát barátnőt szeretnék a leginkább, de félek ez gondot jelentene, hogy még alig van tapasztalatom a lányoknál, és hirtelen elkezdenék egy csajozós életet, a társaságival együtt... Most ez lehet hogy fura, a lényeg, hogy lehet feladnék egy kicsapongós életet egy barátnővel, amit még sose tapasztaltam. Vélemény?


2013. jún. 17. 02:01
 1/1 Mókusgyilkos ***** válasza:
miért kell a kettőt külön választani? ismerkedsz igazából cél nélkül és van akiből havercsaj és van akiből barátnő lesz ennyi.
2013. jún. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!