Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kövér vagyok, de szép arcú,...

Kövér vagyok, de szép arcú, ha lefogyok, hogy fognak hozzámállni a pasik?

Figyelt kérdés

Emellé elég visszahúzódó, csendes is vagyok.

Magasság: 171 cm, súly: 73,5 kg

4. napja fogyókúrázom, és nyári szünet alatt szeretnék lefogyni 60 kg-ra. Utána pedig még 5-8 kg-ot karácsonyig, ahogy alakul, szálkásan vékony szeretnék lenni. Nen az anorexia a célom, kecses alakot szeretnék, minimális zsírral, nem túl sok izommal. Amikor suliba visszamegyek teljesen új külsővel, szebb, csinosabb ruhákban, mit fognak szólni? A hajamat is más stílusúra vágatom, befestem. :)

17L


2013. jún. 17. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a célom csak én pasi vagyok :D
2013. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, szerinted látjuk a jövőt? Gondolkozz már, mielőtt valami hasonló baromságot kérdezel.
2013. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kisugárzás sokkal fontosabb a külsőnél!:)
2013. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez még nem vészes súlyfelesleg.. csak próbálj meg többet mozogni, meg este nem enni csak joghurtot meg gyümölcsöt(ez az emésztésre is szépen kihat), és akkor jó lesz a dolog:)
2013. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy kicsikét radikálisak a vágyaid. Szerintem elégedj meg a 60 kg-mal.

Ha gyorsan csinálod, a bőröd nem fog összehúzódni, és az nem lesz szép.

A mozgás sem árt!


Ha tényleg szép az arcod, akkor vélhetően másként állnak majd hozzád. De arra is figyelj, hogy ha sokat leadsz, az arcod is beesedteb lehet.

2013. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
MIVANNNNN ???? FOGYÓKÚRA ? Mért nem edzessz inkább ??? futsz ,biciklizel, stb... oszt már annyi a sok zsírnak
2013. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!