Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a szép...

Miért van az, hogy a szép lányok érzelmi intelligencija nagyon alacsony, ellenbena csúnya lányok hihetetlenül jószívűek tudnak lenni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Hopp, egy kivétel: én.
2013. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Csunya vagy, de cserebe meg kedves se?


/irony off

2013. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
elsőnél a pont! nem minden szép lány goromba és szemét...
2013. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nálam elérték, hogy egy életre kiábránduljak belőlük, azóta is szívesebben keresema csúnyább lányok társaságát. Nekik legalább van szívük.
2013. jún. 2. 14:21
 5/16 anonim ***** válasza:
21%
Szép vagyok, csinos vagyok, okos vagyok és az érzeli intelligenciám is a helyén van.
2013. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ennyire egyszeruen lehetne atlagolni. Bar gondolom, biztos tobb a szep es egyben rides lany. Valszeg azert, mert nem tanuljak meg, hogyan kell kedvesnek lenni. Ha bekapcsolod a tv-t, vagy felcsapsz egy ujsagot szamtalan musor vagy cikk foglalkozik vele, hogyan kell szepnek lenni, mit kell tenni, hogy megfelelj a mai idealnak/elvarasoknak. Ezzel ellenben hany olyan musort latsz, ahol azzal foglalkoznak, hogy hogyan maragj emberi, hogyan legy kedves, mit kell tenni, hogy szeressenek? Sokkal inkabb elvaras a mai vilagban, hogy szep legyel, mint kedves. Azt sokkal elobb latod, hogy szep valaki, hogy jo a haja, csinosan oltozik, mint hogy milyen ember, es legtobben inkabb erre torekszenek.
2013. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok: szerintem pont az ellenkezője. Most te bizonyára a szolis, sminkes, póthajas cicababákra gondolsz, akik gyönyörűnek titulálják magukat. Mellesleg lehet nekem szar az ízlésem, de én inkább rájuk hányok.

Nagyon sok okos, kedves lánnyal találkoztam már, akik igenis szépek voltak, smink nélkül is.

2013. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm hihetetlenül gyönyörű. Nem vagyok elfogult, rengetegen megnézik maguknak - mellette ő a legjószívűbb, legodaadóbb, legönzetlenebb ember(!), akit valaha ismertem. Rengeteg olyan "nő" elbújhatna mellette, akik azt hiszik magukról, hogy körülöttük forog a mindenség, csak mert nagy a szájuk és csak mert elbújnak a festék alatt. Kedves kérdező: talán kicsit magadba nézhetnél, és elgondolkodhatnál, mit jelent neked a szépség. Ha téged ennyire átvertek a "szép" lányok, akkor azok nem voltak szépek, vagy Te rontottál el valamit. Nekem a szépség nem csak a külsőt jelenti, bár igen szerencsés vagyok a barátnőmmel, de ha csak fele ennyire lenne kék a szeme is ugyanennyire imádnám őt, mert olyan a lelke, amivel hosszútávon együtt lehet élni. Gondolkodj el, mi a "szépség", és mi a "csúnyaság".

A kérdés maga olyan éretlen mint aki megkérdezte.

2013. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

na én vagyok a kivétel, csúnya vagyok és szívtelen is :D

de még ígyis van akinek ez bejön ;)

2013. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

a szép lányok általában csak azzal kedvesek és érdeklődőek akikre gerjednek

Én egy átlagon felüli szépet akarok csak, nekem az tökéletes

2013. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!