Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudnátok nekem valami jó és...

The Orsi kérdése:

Tudnátok nekem valami jó és igényes társkereső oldalt ajánlani? 24L

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 19:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát a legjobb ha sokra regisztrálsz aztán csak lesz valami :) 23/F
2013. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Olyan nincs.
2013. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
szia én 26 vagyok ha találsz egyet szóljál nekem is egyébként a love.hu nem rossz csak tagdíjas anélkül semmit sem látsz... és mindenki csak fektetni akar szóval marad a való világ de ha van kedved privátba beszélgethetünk és nem a sex ről =) max mondok 1-2 tapasztalatott
2013. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
sajnos nem igen van ilyen :O
2013. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincs igényes társkereső oldal, még fizetősbe sem. Sok a kamu felhasználó, sok az önhirdető lotyó(küldözgetnek facebook linkeket, képeket raknak fel de nem ismerkednek), sok a szexpartner kereső férfi és az oldalak adminisztrátorai nem szűrik őket csak keresik a pénzt abból a néhány hülyéből akik fizetnek gagyi szolgáltatásokért, mint pl képek nézése. Sajnos ez a helyzet.
2013. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Szia!


A love.hu nekem amúgy nagyon nem jött be. Tele van idős, elvált, illetve szexre éhes emberekkel...Neked milyenek a tapasztalatid?

2013. jún. 17. 19:52
 7/17 anonim ***** válasza:
www.elittars.hu Ez már túlzottan is igényes.
2013. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát bevonzott 1-2 homokos kb 10 elvált és 4 vagy 5 normális =) azokkal egyfajta haverság alakult ki mert emberileg különböztünk és nagy volt a távolság de megérte a 4-5 emberért =) Te miért társkeresőn akarsz ismerkedni??
2013. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 ASOT ***** válasza:
Élőben mi az oka annak , hogy nem tudsz ismerkedni?
2013. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Az, hogy egy barátnőm de neki is komoly kapcsolata van és nem én vagyok az első amit meg is értek. Ezért vagyok "muszáj" valahol ismerkedni, ezért maradtam meg a netnél :(

E

2013. jún. 17. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!