Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az osztályomból a legtöbb fiú...

Aliz10 kérdése:

Az osztályomból a legtöbb fiú belém van zúgva. Mindig fogdozni, simogatni akarják a mellemet és a nemi szervemet. Nem hagynak békén. Segítséget kérek! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 15:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%
Ebből ítélve általános iskolás vagy...Nálunk is ez volt a "menő" a fiúknál, hogy a fejlettem alkatú lányokkal ezt csinálták..nem lehetett úgy elmenni a folyosón, hogy ha ők ott voltak ne üssenek rá a seggünkre és hasonlók...Ezzel nem igazán tudsz majd mit kezdeni, mert ha szólsz is tanárnak nem hiszem hogy ilyenért bármit kapnának (legalábbis nálunk nem csináltak semmit, csak rájuk szóltak...ez a pubertárskor, nem lehet kikerülni.
2013. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
*fejlettebb
2013. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
60%
Ez a kérdés kamu. Nyár van, elfelejtettétek? :D
2013. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
64%
De hiszen nyáriszünet van -.-
2013. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
55%

Aztán a kérdés nem szóltam a közel múltról, géniusz?


Te pedig kérdező, megfogod szépen, bátor leszel, megmarkolod a mogyorót a lábuk között, csavarsz rajta egy határozottat, esetleg jóóóól megráncigálod. Tudom undorító picit, de annyira fog nekik fájni, hogy többet eszükbe se jut. Esetleg elintézheted egy szimpla rugással a 2 láb közé.

2013. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
*szólhat
2013. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
76%

Menj el, kiabálj, ellenkezz!

Nagyon úgy hangzik, mintha hagynád. Mégis hogy nyúlhat oda??

2013. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
71%

a nemi szervedet fogdossák a fiúk? XDD

az komoly... vagy te is fiú vagy? :O

2013. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
55%

szerintem ez egy álságos kamu kérdés.

Nálunk is volt egy csajszi, aki fejlettebb is volt, jól is nézett ki. Mindannyian megcsöcsörésztük, mert úgy tiltakozott ellene, hogy közben biztatott...:)

Érdekes, egyikünk sem volt bele szerelmes, csak kellemes tapintása volt:))) Ő nem hisztizett és nem kért ilyen segítséget - mégis felnőtt lett ő is.

2013. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
43%

1.hány éves vagy?

2.ha ennyire zavar miért nem szólsz rájuk?:D csak teszed magad gondolom. mMég általánosban volt egy srác aki szintén folyton csak fogdosott, egy ideig élveztem és tényleg csak úgy 'szóltam rá', hogy szinte csak biztattam, de egy idő után meguntam és erélyesen szóltam rá, de akkor sem hagyott, hát lekevertem neki egy pofont és kész, utána békélnhagyott.:D

2013. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!