Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet, hogy az alfahím elmélet...

Lehet, hogy az alfahím elmélet mégsem állja meg a helyét a világban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy vannak lányok, akiknek a félénk, tapasztalatlan, csendes, visszahúzódó fiúk jönnek be. Én is ilyen fiú vagyok és volt, hogy szép lányoknak is bejöttem, persze nem lett semmi, mert féltem lépni, de adták a jeleket. Volt, aki csak megkérdezte van-e barátnőm. A másik meg folyton mosolygott, ha meglátott és gyakran nézett utánam vissza hátra.

2013. máj. 30. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel most sokat érsz, ha beszari vagy.
2013. máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Minden viszonylagos...


Az alfahím elmélet megállja a helyét, csak Te korlátozott vagy ezt végig vezetni magadban, hogy miről is szól........

2013. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megállja a helyét, csak egyeseknek van olyan státusza, illetve akkora vagyona, hogy nem szükséges alfának lenniük. Ja meg vannak a hozzád hasonló, szabályt erősítő kivételek, akik a nőket férfiként is érdeklik, annak ellenére, hogy nem alfák, csak túl félénkek lépni.
2013. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alfahím elmélet? Én sose hittem ilyen elméletben. Mindig is a kinézet elméletben hittem, és ez 10 éve 100% garanciával be is igazolódik nálam ezért okát se látom hogy bármi mást gondoljak. Eszerint pedig mindegy hogy mennyire puhap.öcs vagy, ha jól nézel ki, jó pasiként tekintenek rád, ha nem vagy szép, akkor pedig tökmindegy, hogy mennyire érett vagy férfi vagy szellemileg, mindig is egy puhap.öcsnek fognak nézni (és butának). Ez a rendszer.
2013. máj. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegre valaki rajott, hogy nem csak a bunkoknak all a vilag! MERJ KEZDEMENYEZNI! ha latod, hogy bejossz a csajnak, akkor nem kell felni :)
2013. máj. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
persze hogy nem a bunkóknak áll, hanem a szépeknek
2013. máj. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Aleandro Del Rio válasza:
Ne mesélj be ilyeneket magadnak! Alfának lenni nem elmélet, hanem életstílus ..és ha jól értem jobb mint a tied. De ne aggódj, ezen lehet változtatni, ha akarod. Hidd el ez a normális élet, nem pedig az "otthonülős" . Vedd a kezedbe a sorsod, és változz, fejleszd magad.
2013. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!