Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Láttam egy lányt egy versenyen...

Láttam egy lányt egy versenyen nagyon megtetszett, hogyan tovább? :DDD (többi lent. ) 15F

Figyelt kérdés

Szóval egy versenyen ahol én lakom onnan 40km-re(nem tudom pl lenne kapcsolat sok ez a távolság?)

Versenyen nem mertem odamenni hozzá nem is mentem de tuti látott engem is,mert aztán facen bejelöltem(hamar megkaptam elég volt a keresztneve:P)és visszajelölt.Aztán elkezdtem vele beszélgetni először a versenyről(lényegébe ő nem is vett részt csak ilyen segéd volt,díjkiosztás stb..aki ott lakik ahol volt a verseny:( )aztán elmondtam,hogy tetszik meg minden arra azt írta:" :D Aranyos vagy nekem is tetszel:P " Ezen meg elgondolkoztam,hogy valóban tetszek vagy csak azért mondta,hogy ne bántson meg?,mert gondolta úgyis távol vagyok tőle és személyesen úgyse sűrűn látom,vagy vmi hasonló.Amúgy meg ezután unalmamba csináltam egyik képéről rajzot ami kb 80%-ba hasonlított az eredeti képre :DD Azt mondta arra,hogy " Nagyon faja, koszi szepen, aranyos vagy!!! :$ " Mit gondoltok tetszek neki elképzelhető,hogy valamikor a barátnőm lesz?Amúgy a lány 13 éves:)



2013. jún. 19. 19:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy elfelejtettem mondani,hogy beszélgetés közben meg mindig azt mondta,hogy csúnya én meg mondtam,hogy naa ne lökdd ezt a dumát és mondtam,hogy te vagy a legszebb a versenyen csak úgy kitűntél a többi közül stb..:D
2013. jún. 19. 20:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Szervezz még egy versenyt :) Szóval érdeklődj arról, hogy más keretek között is mennél arra.
2013. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem én szerveztem a versenyt amúgy jövőbe tuti fogok menni csak az már 1 éve ba*zott sok:((
2013. jún. 19. 21:23
 4/5 anonim válasza:

Öööö....ez bonyolult!Szerintem még fiatalok vagytok,ez csak amolyan,szimpatizálás!Beszélgess vele nagyon sokat,legyél kedves,de ne nyomulj annyira (ez csak tanács)! :)

Majd később kiderül minden,vagy csak egyszerűen kérdezgesd,hogy milyen pasik jönnek be neki,vagy ilyesmi!

(erre nehéz választ adni) :D

Sok sikert! :)

2013. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!Hát az,hogy milyen pasik jönnek be fogalmam sincs,hogyan deríthetném ki annyit tudok,hogy nincs pasija,azt,hogy volt-e azt már nem tudom:(

Remélem,hogy inkább a kedveseket szereti mert már eleve szégyenlős lennék amúgy is a rámenősségre:PPNem tudom majd kiderül amúgy köszi a választ ment a green hand:PPP

2013. jún. 20. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!