Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan csúnyányak,...

Van itt olyan csúnyányak, nyominak tartott fiú, akinek végül émgis lett cuki, aranyos, kedves barátnője? Hogyan történt? Elmesélnétek a történetet?

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak a mesében van ilyen. Magányosan fogsz megöregedni, jobb ha elfogadod.
2013. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én férfias lettem....

Nem pedig cukimuki édibédi fiucska

2013. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki lesz valami izomagyú terminátor csak mert ez kell a ribiknek. Legyél taktikus, keress NAGYON SOK pénzt.
2013. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1-es, látom értelmi képességeid nem éppen ehhez a kérdéshez valóak. Szövegértés egyes.
2013. jún. 19. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én:) Mondjuk nekem az alkatommal nincs bajom, nem vagyok sem alacsony, sem girhes (utóbbiért teszek is, sokat járok kondiba) fejre viszont nem vagyok valami kelkemes látvány, általában a "nyomi" vagy a "koravén csecsemő" jelzőt használják rám az emberek ( a barátnőmet is beleértve:)).Ennek ellenére sikerült egy olyan barátnőt akasztanom, hogy szinte minden férfi megfordul utána:) Nem vagyok biztos benne, hogy sikerült, mert szinte az összes haverom bepróbálkozott nála, olyanok is, akik bármelyik csajt megkaphatják, de a barátnőm mindegyiket kikosarazta. Ezek után én úgy voltam vele, h ha ennek a lánynak nem kellenek az adonisznak tartott haverjaim, akkor nekem aztán végképp semmi esélyem, úgyhogy először csak haverként néztem rá, csak rajta múlott h végül összejöttünk. Azt mondja, az elejétől fogva engem nézett ki magának, mert "jó a kisugárzásom" meg azért mert (mivel én úgy gondoltam h semmi esélyem nála, ezért nincs semmi veszíteni valóm) természetesen és magabiztosan viselkedtem vele.
2013. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vannak lányok akinek tenyleg nagyon fontos a kisugárzás , a személységed, humorod stb csak hat jó helyen kell keresni. Én például személy szerint mar lassan csak a belsőt próbálom nézni ..annyi jó képű pasival volt dolgom de az a gond hogy se eszük se semmi ...
2013. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!