Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vannak azok az aranyos,...

Hol vannak azok az aranyos, cuki, pici csajok, akiknek egy magamfajta nem magas, nem is kiemelkedően helyes fiú bejönne? Régen miért volt sokkal könnyebb dolgom a csajoknál?

Figyelt kérdés
Szinte maguktól adták a szép, aranyos, pici lányok a jeleket, mostanság meg semmi nem történik. :/
2013. jún. 16. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 173 centi vagyok, de soha nem volt bajom az ismerkedéssel és inkább a vagányabb csajok jönnek be nem az ilyen törpillák.
2013. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sorolom hol ismerkedtem ilyenekkel: Libriben, metrón, kávézóban, könyvtárban. Nem jött össze egyikkel sem, első randi után megállapodtam mindegyikkel, hogy mi inkább többet nem randizunk:D
2013. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, még hozzátenném, hogy csak az én ismerőseim között vagy 10 babaarcú 165 centis lányka van.
2013. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
forever alone!
2013. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenek nem léteznek. A pici lányoknak is magas, jóképű fiú kell.
2013. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régebben talán nem álltál ilyen negatívan magadhoz "nem kiemelkedően helyes" ez hiba! Ember csajozni úgy kell, hogy te vagy a legjobb..leghelyesebb.legtökösebb legény a vidéken..minden más pasi pedig nyominger és csak utánad jöhet! Attól a pillanattól kezdve, hogy magadat leminősítve elismered, hogy nálad jobb pasik is vannak akiknek több joguk van nőkhöz mint neked..baszhatod az egészet! Kezdődik az önbizalomhiány meg az ezzel járó lelki nyavalyák....a lányoknak férfi kell..a férfi pedig nem a magasságtól..kilóktól férfi! Már az elején lesüthet rólad ez a nálam magasabbak biztos előnyben vannak és nekem is hátha leesik valami hozzáállás...b@zdmeg! Még szerencse, hogy az apán nem ilyen nyámnyila...milyen apa leszel te ilyen hozzáállással? Hogy véded meg majd a gyerekeid..mikre tanítod majd őket? Arra hogy hunyászkodjanak? Ébresztő és legyél fasza tökös gyerek aki minden nőt megkaphat..akiket meg nem kapott meg az azért van, mert nem is akarta igazán :-)
2013. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!