Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol/hogyan jöhetnék össze...

Hol/hogyan jöhetnék össze gazdag csajokkal/nőkkel?

Figyelt kérdés
Ugye eléggé elterjedt h bizonyos nők beházasodnak egy gazdag pasihoz és akkor eléldegélnek, én is vmi ilyesmit szeretnék csak értelem szerűen fordított az eset. :D (kivételek vannak szóval feminista megjegyzésekre pont nem vagyok kíváncsi)

2013. jún. 19. 23:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
LUSTA DISZNÓ
2013. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
lelkileg megtört nőknél próbálkozz.
2013. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
selyemfiú
2013. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg lusta vagyok, no meg a testemet odaadnám. :D
2013. jún. 19. 23:10
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Te szegényen fogsz megdögleni, de ne csüggedj nem te leszel az első.
2013. jún. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#5-nek teljesen igaza van! Egy férfi embertől pont ilyen élet célt vár el a társadalom! Amúgy szerinted mit is érsz el azzal ha feleségül veszed? Azt hiszed rögtön rád írat mindent? Pár évig talán együtt vagytok aztán pedig elhajt, mint bolond bába a magzat vizet! A többit pedig ő már leírta.
2013. jún. 20. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Teljesen igaza van mindenkinek, meg én nem tudok teherbe esni h magamhoz láncoljam. (De ha nem akarok ilyen gonosz lenni akkor 2-őn áll a várás vagy mi a f*sz) A társadalom meg...nem is mondok semmit inkább.

Köszi a válaszokat, le is tettem erről a tervemről.

2013. jún. 20. 08:59
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Elmondom neked kérdező a szüleim példáját. Édesanyám multimilliomos, édesapámnak viszont csak két háza van és a diplomája. Nincsenek megesküdve, de már lassan 30 éve együtt vannak, viszont apám végig dolgozott egy cégnél és dolgozni is fog. Az ő fizetését a ház körüli költségekre költjük (rezsi, kaja, háziállatok, kocsik fenntartása), amit pedig anyám keres, no abból van a luxus. Apám nagyon jóképű férfi és okos is. Anyámnak főleg a második volt fontos. És persze az is, hogy nem lusta. Szóval megszerezhetsz te egy gazdag nőt, de ha lusta vagy, akkor nem fog sokáig tartani. ;)
2013. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
legtöbb nő úgyis értékelhetetlen,akkor már gazdag legyen legalább.:D
2013. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
húh van egy tippem hogy ki vagy....vagy csak sok ilyen pasi van :D de örülök hogy letettél erről a tervről.
2013. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!