Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi történik velem, miért nem...

Mi történik velem, miért nem vonzódom a többség által szépnek tartott mű csajokhoz?

Figyelt kérdés
Valamiért az ilyen agyonsminkelt, műszemöldökű lányok nem vonzóak, sőt... Sajnos olyan lányt, aki nincs agyonsminkelve és műn kinézve csak kis 12 évesekben jó, ha találni manapság. Szörnyű, ahogy a mai 14-15 éves csajok is kinéznek már.
2013. jún. 20. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy a többség őket tartja szépnek. Mi történik veled? Talán normális ízlésű vagy?
2013. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
én nem vagyok ilyen mű. ebből kifolyolag nehezen is találtam párt magamnak. Egyébként egyet lrtek veled, 14-15 évesek is ilyenek már.
2013. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmibaj, nagyon is normális vagy és egyáltalán nem kell olyannak lenned mint bárki más szerintem ha jól körbe nézel találsz még normális csajt én sokat ismerek még aki nem totál mü és nem 12 éves :)
2013. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
előző vagyok. Csak normális az izlésed!!
2013. jún. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát,mindenkinek más az ízlése...

Vannak igényes,szép,nem ribanc csajok is,csak jó kevesen.

2013. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 acelsziv ***** válasza:
Mert nem rohasztotta ki az agyad, a média által nyomott "divat" . Mellesleg a valódi férfiak többsége a természetes nőket szereti, szóval ezen ne rágd magad.
2013. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Isten hozott az "antiműanyagok" csoportban! :D
2013. jún. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert van eszed és azért bem jönnek be!!!!!

Amúgy hány éves vagy kérdező?

2013. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!