Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan egyedülálló...

Vannak itt olyan egyedülálló leszbikus lányok, akik kedvelik rockot, metált, és egyéb alternatívabb zenei stílusokat, és mindezek mellett nőiesek is?

Figyelt kérdés
S még egy kérdés: Sokan azt tartják, hogy az ellentétek vonzzák egymást, én ezt pont fordítva látom - szerintem a hasonló vonzza a hasonlót - ki van még ezen a véleményen?

2013. jún. 20. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok, csak nem egyedülálló :D


Amúgy azért írtam csak, mert a második dologra válaszolnék. Az ellentétek vonzzák egymást dolog már annyira sablonos, hogy az hihetetlen. Agyonhasznált és sokan már csak azért is mondják, mert mindenhol ezt hallják ők is, de nem gondolnak bele.


Rövid távon lehet, hogy jó kapcsolat lenne két nagyon különböző ember között... viszont hosszútávon egymás agyára mennének, rengeteg lenne a vita és az egyet nem értés.. Ha nincs közös hobbi, érdeklődés, akkor meg főleg. Ez mind szín tiszta logika.


Hogy unalmas lesz-e ha olyannal vagy kapcsolatban, aki hasonló dolgokat szeret, mint te? Lehet, ha hagyjátok, hogy unalmas legyen. Eleve sokkal több a lehetőség programokra is, ha hasonló dolgokat kedveltek, mintha két különböző ember közül elakarna menni az egyik egy rockkoncertre, a másik meg ki nem állhatja és inkább otthon marad. Aztán ebből később vitáznak, stb.

2013. jún. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is ezen a véleményen vagyok, még mindig. Pedig belegondoltam már abba is, hogy talán azért nem működnek a dolgok egy hozzám hasonlóval, mert túlságosan is egyformák vagyunk.
2013. jún. 20. 16:19
 3/14 anonim ***** válasza:

Yes!

Ez a ki kit vonz dolog meg annyira valtozo. Fontos h. legyen bennetek kozos dolog, kozos erdeklodesi kor, de az ellentetek teszik izgalmassa a kapcsolatot!

En pl. csendesebb tipus vagyok es kell mellem egy sokkal nyitottabb, harsanyabb szemely, vagy ellaposodik a dolog. Szerintem:)

2013. jún. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Úgy látom Neked én kellek. :D Na jó, viccet félretéve, a közös érdeklődési kör tényleg legyen meg, ami a személyiséget illeti, most sikerült elgondolkodtatnod, talán ez a hiba a gépezetben.. Közös érdeklődés, hobbi, stb. legyen hasonló, de két ugyanolyan személyiség kioltja egymást. Talán most sikerült megfejtenem, hogy miért nem ment könnyedén az előző kapcsolatom.
2013. jún. 22. 17:30
 5/14 anonim válasza:
Biszex vagyok és nem túl nőies, de nem is fiús...a többi stimmel.:D
2013. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ment a privi!
2013. jún. 22. 23:36
 7/14 anonim ***** válasza:

Én pontosan ilyen vagyok, szóval igen, vannak itt ilyenek :D

18/l

2013. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon helyes :)))
2013. jún. 23. 10:14
 9/14 anonim ***** válasza:

Nőnek és leszbinek túl szőrös lennék, de azért a "hasonló vonzza a hasonlót" sem passzol mindig. Ezeket nem lehet csak így kimondani:

Pölö: Nem csak a személyiségi tulajdonságok egyezhetnek, hanem ösztönök, félelmek, és hibák is. Teszem azt, valaki nagyon visszahúzódó, védelmeként eltaszít magától sokakat. Ezt teszi a másik fél is, nagyvalószinű nem fognak egy ponton mozogni. Vagy ha mindkét fél ugyanolyan sértődékeny, a másik féltől fogja elvárni a bocsánatkérést. Vagy a margarin és a huzentrógli esete

2013. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nőiesnek tartom magam, a folk metál zenei irányzatot képviselem. :) Leszbi ugyan nem vagyok, vagy eddig nem jött olyan lány, aki izgatta a fantáziám... Az ellentétek nem feltétlenül vonzzák egymást. Szerintem is inkább hasonló a hasonlót, mert speciel jobban érzem magam olyan emberkékkel, akik hozzám hasonlóak és könnyen megértetem magam velük. :)
2013. jún. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!