Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha huszonéves lányoknak huzamosabb ideig nincs barátjuk, miért mondja rájuk azt sok fiú, hogy biztos valami nem ok náluk, azért nem járnak senkivel? Vagy a 30 felettiekre azt, hogy biztos leszbikusok?

Figyelt kérdés
Mikor egyszerűen nem kapcsolatfüggők, pár nélkül is jól tudják érezni magukat addig, amíg nem lesz számukra valaki igazán fontos...

2013. jan. 24. 04:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
azert mert az emberek szeretnek kritizalni mindenkit aki mashogy el mint ok. mert szeretik azt hinni hogy ok jobbak.
2013. jan. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Kik mondják? Nálunk nem, se a szomszédba, mit számít mit mond a másik? És ha azt mondják hogy attól életképtelen egy nő akkor elhiszed? Ha tudja magáról valaki hogy nincs igénye kapcsolatra akkor álljon is ki mellette, vagy mi a szösz? szép reggelt.
2013. jan. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 poiu ***** válasza:
0%
"valami nem ok náluk, azért nem járnak senkivel? " Ezt hogy érted?
2013. jan. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
1%
Mert vagy tényleg nem oké náluk vmi, vagy nagyon válogatósak. Máskülönben minden lány talál pasit.
2013. jan. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ember alapjában véve társas lény és furának tartja, ha valaki egyedül él és nem vágyik társra. Fiúknál amúgy ugyanez a helyzet, ha meg huzamosabb ideig nincs nője, akkor már leb.zizzák, stb.


30/F

2013. jan. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

A kutyák is ugatnak ha valakit nem ismernek. Pletyka mindig lesz, sokaknak annyira unalmas és egysíkú az életük, hogy muszáj a máséval foglalkozniuk.


De intelligens, normális ember nem ül fel holmi rosszindulatú pletykáknak.

Akik a hátam mögött súgdolóznak épp jó helyen állnak, hogy kinyalják a seggem. Ki a franc foglalkozik a véleményükkel szerinted?

Ha a pasi olyan hülye, hogy ez alapján ítél meg egy lányt, hogy mit hallott róla anélkül hogy ismerné az inkább maradjon is egyedül örökre...

2013. jan. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

"Nem vagyok szingli, csak igényes és tudatos a párválasztásban".


"Aki szingli nem biztos, hogy magányos és aki kapcsolatban van nem biztos, hogy boldog."


"A falu az a hely ahol a szomszédaid jobban tudják mit csináltál mint Te magad."


Nem a pletykák alapján kell megítélni valakit. Ha meg valaki tényleg homoszexuális akkor legyen az. Szíve lelke joga, mindenki úgy él ahogy akar ebbe senkinek semmi beleszólása nem lehet. Ítélkezni pedig embernek nincs joga csak Istennek.

2013. jan. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

Ja, azért nem mindegy, hogy valaki tudatosan van egyedül, vagy végigpicsogja a 20-as éveit, hogy a Jocóka szerelmére áhítozik, aki le se szarja.


Szerintem tízezer huszonéves lányból ha egy olyan van, aki tudatosan dönt úgy, hogy nem vágyik partnerre (bár ez sem egészséges), a többieknek ha hosszabb ideig nincs, az általában nyafogással jár, és ezt a környezet nagyon meg tudja unni.


Én is ismerek ilyeneket, harmincasban is. Leszbikusnak nem mondanám őket, de valóban komoly problémáik vannak.

2013. jan. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, annyira megértelek.

Én még csak 21 vagyok, de már megy a duma, hogy leszbikus vagyok, stb. 18 évesen volt először barátom, annak vége lett másfél év múlva, aminek örülök is, mert nem volt jövője. Szerencsére a szüleimnél és a barátaimnál ez egyáltalán nem téma, hogy van -e valakim, vagy nincs. Vesztemre rövid a hajam is, illetve vannak férfias vonásaim, úgyhogy... Nem tagadom, biszexuális vagyok, de ezt nem tudja senki, nem beszélek róla, csak a barátaim előtt, akikben bízhatok. Egyszerűen csak nem szeretnék kapcsolatot, nem találtam meg még a megfelelő embert és nem vagyok kapcsolatfüggő. Főleg, hogy az előző barátom sok mindenben hátráltatott és érzelmileg zsarolt. Egy ilyen után nincs is kedvem senkihez. Meg alapból jobban szeretek egyedül, amikor azt csinálok, amit akarok és nem kell senkihez sem alkalmazkodnom. Ismerkedni se akarok. Ebből a közhelyből is elegem van, amit egy előttem szóló említett, hogy az ember társas lény, bla, bla, bla. Én tudom, hogy nekem mi a jó, nem más. De valójában meg lesz*rom, hogy kinek mi a véleménye. Csak annyit kell mondani, hogy F*ck you and get a life!

2013. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként nem azért nincs barátja, mert picsog vki után, hanem mert nem talált olyat, akivel passzolnak. Felszínes kapcsolatot pedig nem akar, inkább vár.

Amúgy van egy idősebb nő a faluban, 50 feletti. Sok-sok éve nem látták őt fickóval, nem is jár nagyon sehova, ezért azt mondják, hogy őő tuti leszbikus. Aztán kéőbb egy normálisabb emberke mondta, hogy azt a nőt huszonéves korában kegyetlenül pofára ejtette egy pasi, valószínűleg azért nem kezdett utána senkivel.

2013. jan. 24. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!