Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A rondaság ellen mit lehet...

A rondaság ellen mit lehet tenni egy fiú esetében?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én egy borzasztó ronda 18 éves fiú vagyok. Élőben se neten semmi esélyem a lányoknál. Hogyan változtathatnék ezen? Egyáltalán lehetséges? Olyan jó a lányoknak, mert kisminkelik magukat és már is tök bombázók :(

2013. jún. 20. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Húzz zacskót a fejedre.
2013. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem az a legjobb, hogy amitől rondának tartod magad, azon változtass. Ha kövér vagy, fogyókúrázz, máris egy dologtól jobban fogod érezni magad, növelni fogja az önbizalmad, mert azzal is gond van.
2013. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És egy lány esetében?
2013. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lánynál ugyanez.
2013. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerinted miért vagy ronda?? Milyen külső jegyekből következtetsz erre?
2013. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Te is sminkelhetsz! Vannak ilyen színezett hidratálók, amik ápolják, és szépítik a bőröd! :) Mosolyogj mindig légy vicces és kedves! Ne akarj menő csávónak tűnni, csak add önmagad, és fogadd el az adottságaidat! Figyelj oda, hogy ne egyél össze vissza minden,mert se a bőrödnek, se az alakodnak nem tesz jót, és igyál sok vizet! Ne akarj mindenképp barátnőt szerezni, mert ezzel elijeszted őket, és ami a legfontosabb légy magabiztos!! :)
2013. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogadd el önmagadat :) Ennyit lehet tenni, ha nagyon erőlteted a változást, elveszíted önmagad. Én is csak mostanában kezdek rájönni ennek a valódi titkára. (Sokkal idősebb vagyok nálad, de még sosem volt barátnőm)
2013. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!